Čím jsou umělé cluster řasy Nanolash – DIY Lash Extensions tak speciální?

Ženy velmi touží po různých profesionálních kosmetických ošetřeních, zejména pokud se jedná o řasy. Každá žena pečuje o své řasy a všechny si přejeme, aby byly delší mnohem rychleji. Matka příroda bohužel nepožehnala každé ženě vějířem dlouhých přírodních řas. V dnešní době je však možné si řasy prodloužit, aniž byste opustili domov!

Stojí za to vyzkoušet domácí DIY lash extensions?

Mnoho žen experimentuje s různými kosmetickými přípravky pro péči o řasy. Obzvláště oblíbené jsou speciální oleje, séra a řasenky, ale ne vždy poskytují právě ty požadované účinky. Pokud ano, výsledky jsou bohužel dočasné. Řasenku si musíte nanést každé ráno a poté každý večer před spaním odlíčit. Nelze popřít, že toto řešení je značně problematické.

Ukázalo se ale, že s umělými řasami – DIY Lash Extensions od Nanolash, si můžete udělat vlastní prodloužení řas doma. Aplikace navíc vaše přirozené řasy neoslabí a můžete si je kdykoliv sundat.

DIY Eyelash Extensions jsou hotové cluster řasy určené pro vlastní aplikaci doma. Dámy, už není nutné se objednávat ke kosmetičce nebo starat se o stav svých řas. A ještě k tomu, aplikace těchto luxusních falešných řas je extrémně snadná. Tady je vše, co musíte udělat:

  • naneste tenkou vrstvu bonder počkejte 30-60 sekund, dokud nebude lepkavý;
  • aplikujte cluster řas pod vaše přirozené řasy, asi 1 mm od kořínků řas;
  • odstraňte lepivý povrch pomocí Nanolash sealer.

Doslova za 10 minut si každá žena může vychutnat svůj krásný a definovaný vzhled řas. To je pravděpodobně ten nejlepší argument ve prospěch DIY lash extensions.

Simple podium as showcase for products. Modern showcase with three marble cube podium with palm leaf in sunlight, shadow on white board, grey wall, cosmetic goods

DIY Eyelash Extensions – jaké přípravky se vyplatí vybrat?

DIY Eyelash Extensions se dodávají jako samostatná krabička nebo jako kompletní sada pro DIY prodlužování řas.

Sada obsahuje 36 cluster řas pro domácí prodloužení řas. Jsou dostupné v 8 různých stylech. Pomocí řas v délkách 10, 12 a 14 mm si můžete vytvořit různý look vašich řas.

Na druhou stranu Nanolash eyelash extensions kit obsahuje veškeré příslušenství potřebné pro DIY prodlužování řas. Sada dále obsahuje:

  • Nanolash bonder – dodává se ve velikosti 5 ml a jedná se o speciální lepidlo v černé barvě. Pomáhá nejen nanášet segmentované řasy, ale také vyrovnat jejich barvu;
  • Nanolash sealer – tento produkt pomáhá odstranit lepkavou vrstvu po aplikaci;
  • Nanolash remover – tento přípravek se používá k odstranění umělých řas bez námahy;
  • Aplikátor na umělé řasy – vyrobený z nerezové oceli, výrazně usnadňuje vyjmutí falešných řas z pouzdra a jejich umístění na vaše přírozené řasy.

Měli byste zvážit, co budete potřebovat pro své domácí DIY lash extensions. Pokud již máte vše potřebné, můžete si snadno koupit jen samotné diy cluster řasy.

@nanolash.official Scegliendo il kit, riceverai tutti i prodotti e gli accessori necessari per poter applicare le extension per ciglia in soli 10 minuti 😍 Una confezione di ciglia a grappolo fai-da-te è sufficiente per 4-6 applicazioni, a seconda della grandezza dell’occhio, e ogni applicazione garantisce un look bellissimo che potrai sfruttare fino a 7 giorni 🥰 nanolash.it⬅️ #ciglia #extensioncigliaacasa #extensionciglia #italian #italiangirl #eyelashes #eyelashextensions #eyelashestutorial ♬ original sound - NANOLASH

DIY Eyelash Extensions – Shrnutí

DIY Lash Extensions jsou hotové diy cluster řasy pro domácí aplikaci. Může je použít každá žena, která sní o dlouhých a hustých řasách za pouhých 10 minut.

DIY cluster řasy od Nanolash jsou bezpochyby špičkovým výrobkem. Každý cluster prodloužení řas je měkký a pružný a dobře splyne s přírozenými řasami. Černý proužek navíc umožňuje chytře skrýt oblast, kde se umělé řasy spojují s přírozenými řasami.

Lehké segmentované řasy Nanolash – DIY Lash Extensions jsou určeny pro profesionální i domácí použití. DIY domácí aplikace vydrží minimálně 5 dní.

S těmito cluster řasami pro domácí aplikaci si můžete vytvořit jakýkoli styl řas. Jsou dokonalými umělými řasami na svatbu, obchodní jednání nebo focení.