Sérum Nanobrow – Úžasné obočí snadno a rychle bez obětí!

Husté a plné obočí je stále v módě. Jak získat svůdné obočí v případě, že nás jím příroda neobdařila sama od sebe? Jak si efektivně zkrášlit obočí? Sérum Nanobrow je řešením, díky kterému získáte delší, plnější a tmavší obočí.

Pojďme se podívat na produkt, který vašemu obočí svůdnost a krásu!

Nanobrow je sérum pro růst obočí, vyvinutý pro všechny ženy, které by rády zvýraznily své oči a svůj obličej bezchybně tvarovaným a plným obočím, které je klíčovou složkou svůdných očí. Pokud máte řídké a nevzhledné obočí, kterému často nepomůže ani make-up, sérum je rozhodně potřeba.

Sérum vyvinuté pro všechny

Produkt není populární jen mezi ženami, ale také mezi muži. Nanobrow se doporučuje všem, kteří chtějí zlepšit stav svého obočí a také těm, jejichž obočí potřebuje hloubkovou obnovu.

Nanobrow se stará o obočí, které

 • je řídké a téměř neviditelné
 • často vypadává
 • řídne
 • je vyběleno sluncem
 • šediví
 • se láme a obecně slábne

Tajemství úspěchu Nanobrow? Ingredience

Proč je Nanobrow tak efektivní? Pozitivní recenze a doporučení se neobjeví jen tak odnikud. Ženy se do Nanobrow zamilovaly, jelikož využívá nesmírně efektivní ingredience. Kvalitní složky, které se perfektně starají o stav obočí, hydratují jej, obnovují každý chloupek a které podporují jeho růst budou fungovat již po první aplikaci.

Poznámka! Nanobrow neobsahuje žádné škodlivé parabeny, ani žádná aromata, barviva, či podobné umělé látky. To samé platí pro silikony a minerální oleje. Jedná se o opravdu jemný produkt, který je i nesmírně citlivý, co se pokožky týče, aniž by mu to ubralo na jeho efektivitě.

Jak Nanobrow funguje?

Mnoho žen téměř neví, jaké účinky v sobě séra na obočí skrývají a tak si je nikdy nekoupí. Je to ale chyba, jelikož výsledky jsou při pravidelném užívání séra naprosto famózní.

Již po 2-3 týdnech léčby dokáže Nanobrow:

 • stimulovat růst nových chloupků obočí
 • urychlovat růst obočí a dodávat mu objem
 • vyplnit mezery v obočí
 • vyživovat obočí a dodat mu pružnost a posílení
 • ztmavovat obočí a dodat mu lesk

Měli byste si také pamatovat, že výsledky použití Nanobrow závisí hlavně na tom, jak často produkt používáte a zdali je použití pravidelné.

Nanobrow – jak produkt používat

Aplikace séra není nikterak obtížná. Aplikace tohoto čistého, tekutého produktu Nanobrow se velice podobá aplikaci sér na řasy.

První krok zahrnuje odstranění make-upu, čištění, odmaštění a osušení pokožky a obočí – pouze poté se dokáže ingredience Nanobrow optimální absorbovat a fungovat uvnitř folikulů. Po vyčištění oblasti okolo obočí můžete sérum aplikovat hebkým aplikátorem, který dokáže na obočí nanést optimální množství produktu. Opakujte i na druhé straně. Absorpce séra trvá pouze několik sekund.

Krásné obočí? Snadno a rychle!

25 komentářů “Sérum Nanobrow – Úžasné obočí snadno a rychle bez obětí!”

 1. Marie

  takový návod jak na Nanobrow xD super!

  Odpovědět
 2. osmnactka

  Na první výsledky jsem čekala 4 týdny, takže o něco dýl, než ty, ale musím říct, že stály za to. Mé obočí je tmavší a plnější, jelikož na něm již nemám žádné lysiny, které bych musela schovávat make-upem. Za mě 9/10, jeden bod jsem sebrala kvůli ceně.

  Odpovědět
 3. masamake-up

  Famózní!!! Sérem jsem byla velice pozitivně překvapena. První, méně výrazné výsledky, se objevily již za týden <3 pořád jsem produkt nedobrala, ale můžu říct, že mě výsledky opravdu zvedly ze židle.

  Odpovědět
 4. Lady

  Vybírala jsem si mezi permanentním make-upem a kvalitním sérem na obočí. Permanentního make-upu jsem se celkem bála a byl pro mě také příliš drahý, takže jsem se rozhodla pro Nanobrow. Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem ve své tehdejší situaci mohla učinit. Mé obočí mi dorostlo po 4-5 týdnech a z výsledků jsem nadšená.

  Odpovědět
 5. Izabela

  Právě jsem dokončila léčbu 🙂 dorostlo mi opravdu krásné a expresivní obočí <3

  Odpovědět
 6. J.K.

  naprosto skvělý produkt, zcela bez debat 🙂

  Odpovědět
 7. make-upu_fanda

  Já sama jsem velkým fanouškem Nanobrow. Mám jej ráda hlavně díky jeho lehkosti, účinku a ingrediencím.

  Odpovědět
 8. Kacenka34

  Mé obočí je husté, plné a svůdné. Přes léto ale snadno vybledne a nevypadá tak, jak bych si představovala. Myslíte, že mi pomůže Nanobrow obočí opět ztmavit?

  Odpovědět
 9. Sara Mala

  těmto kosmetickým prostředkům nikdy plně nevěřím. Pokud nemáte od přírody základ pro krásné obočí, pomůže vám pouze permanentní make-up.

  Odpovědět
  • Nikolka

   za mě je teda permanentní make-up totální fail. vždycky vypadá tak falešně

   Odpovědět
  • Monca

   Permanentní make-up mi absolutně zničil mé obočí. Naštěstí mi kamarádka doporučila Nanobrow a ten mi obočí zachránil. 100% doporučuji!

   Odpovědět
 10. Julča_123

  Víte někdo, kolik má to sérum ml???

  Odpovědět
 11. evelina_cze

  tak jsem si ho objednala… 🙂 jsem zvedavá, jak bude fungovat 🙂

  Odpovědět
 12. MarieS

  Nanobrow je super, to bez debat. Po dvou týdnech mám viditelně tmavší obočí, na kterém se objevují i nové chloupky. Toto sérum opravdu miluji. Za mě jde o to nejlepší sérum na trhu.

  Odpovědět
 13. Andilek

  Perfektní kosmetika. Léčba za pomoci Nanobrow je rychlá a bezproblémová – jednou denně stačí produkt aplikovat na obočí a účinky vám po chvíli vyrazí dech!

  Odpovědět
 14. Anetaa

  V současné době používám ricinový olej, ale někdy si takové sérum pořídím

  Odpovědět
 15. Popelka

  Co se stane, pokud několik dní vynechám aplikaci?

  Odpovědět
  • Katarina

   S takovouto kosmetikou je potřeba být systematický, pokud si chceme opravdu zajistit výsledky, po kterých toužíme

   Odpovědět
   • Melodka32

    Škoda, že nemám dostatečnou zručnost, co se aplikace těchto produktů týče 🙁

    Odpovědět
 16. Janina

  Toto je poprvé, co o tomto produktu slyším

  Odpovědět
 17. Ella16

  No teda! Tohle je jako dar z nebes. Přesně takovýto produkt hledám. Mám řídké, světlé obočí a potřebuji kondicionér, jako je Nanobrow 😀

  Odpovědět
 18. K.

  Nanobrow používám již od první recenze, kterou jsem našla na jednom top blogu. Už ho mám 2 měsíce a nedokážu si bez něj svůj žvot představit, hlavně proto, protože funguje nesmírně efektivně. Mé obočí je tmavší, hustší a plnější. Pokud nechcete brát make-up jako něco, co si nutně musíte každé ráno aplikovat, rozhodně vyzkoušejte Nanobrow. 🙂

  Odpovědět
 19. lenka_vu

  To je poprvé, co vidím produkt s takto kvalitním složením. Myslím, že to bude kosmetika roku!!

  Odpovědět
 20. slecna bozi

  Moje stylistka mi tenhle produkt doporučila a myslím, že toho o obočí ví víc, než kdokoliv jiný 😉

  Odpovědět
 21. lizatko

  ABSOLUTNĚ NANOBROW MILUJUUU

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *