O řasy pečující řasenka Lashcode. Krásné řasy rychle a jednoduše

LASHCODE je inovativní řasenkou, která dává make-upu zcela novou definici. Stará se o řasy a dodává jim bezchybný vzhled a tvar. Dále pečuje i o ty nejmenší a nejslabší řasy, které budou moci díky obsahu blahodárných ingrediencí růst. Na řasence je nejlepší to, že se o řasy stará jak co se zkrášlení týče, tak co se výživy a péče týče.

Make-up není jen o tom, vypadat za každou cenu co nejlépe. Make-up by měl zvýrazňovat přirozenou krásu žen, namísto toho, aby sloužil ve formě umělých řas k poškození těch přírodních. Nejoptimálnější je sáhnout po ověřeném řešení – řasence. Důležité je také uvědomit si, že řasenka by se neměla soustředit pouze na přirozenou barvu řas a jejich prodloužení, ale také na jejich výživu a hydrataci. A to přesně Lashcode dokáže, díky speciálnímu obsahu blahodárných ingrediencí.

TAJEMSTVÍ SVŮDNÝCH ŘAS

Tajemství bylo konečně odhaleno – víme, jak zkrášlit vaše řasy jemně a efektivně. Toto tajemství je skryto v minimalistické, černočerné a luxusní řasence. Ženy milují LASHCODE díky kombinaci dvou důležitých aspektů make-upu.

 1. LASHCODE je jedinou řasenkou, jejíž intenzivní pigmenty jsou doplněny kombinací zkrášlujících, pečujících a růst urychlujících substancí.
 2. LASHCODE je řasenkou, která je aplikována precizním silikonovým aplikátorem. Jeho elastické štětinky různých délek zaručeně pokryjí make-upem i ty nejmenší řasy na těch nejhůře dostupných místech.

PERFEKTNÍ MAKE-UP

LASHCODE nabízí ženám ta nejlepší řešení dlouhotrvajícího a bezchybného make-upu. Díky černočernému práškovému pigmentu pokryje řasenka řasy jednotlivě. Dále maximálně prodlužuje hustotu řas, díky čemuž oči získají krásné zvýraznění a make-up bude vypadat ženštěji. Tato řasenka dodává řasám krásný odstín černé a perfektní tvar díky tomu, že je zároveň i zakroutí. Vrstva make-upu dodá řasám přírodní pružnost. Nejdůležitější je fakt, že výsledek je maximálně odolný a vydrží bez tvorby žmolků spoustu hodin.

LASHCODE podporuje zdravý růst i těch nejkratších řas na krajích očních víček. To je možné díky preciznímu aplikátoru z toho nejkvalitnějšího silikonu, který obsahuje optimálně rozpoložené štětinky. Díky tomuto aplikátoru řasenka řasy nelepí, ani na nich nevytváří žmolky. Namísto toho budou řasy perfektně odděleny a pokryty make-upem. Výsledkem bude krásný a svůdný vzhled řas.

EFEKTIVNÍ PÉČE

LASHCODE nabízí zcela inovativní přístup k make-upu. Nabízí něco zcela odlišného, než je efekt uměle prodloužených řas. Díky svým vyživujícím ingrediencím dokáže obnovovat a posilovat řasy vždy, když nosíte make-up. Řasenka využívá přírodní sorpce řas, díky čemuž se mohou složky řasenky dostat hluboko do řasové struktury a do kořínků.

Sametová receptura LASHCODE v sobě skrývá mimo jiné i:

 • Sójový extrakt – extrakt odpovědný za zrychlení prodloužení řas: funguje díky stimulujícím složkám, které bojují proti stárnutí buněk a podporuje kořínky, díky čemuž řasy rychleji rostou.
 • Pšeničný extrakt – tento rostlinný extrakt plní roli obnovující a vyživující složky, která řasám dodává pružnost, lesk a hebkost.
 • Scutellaria baicalensis – často zvaná Baikal skullcap obsahuje cenné flavonoidy, které mají hydratující účinek. Jedná se také o přírodní filtr, který bude řasy chránit.
 • Pantenol – pečující ingredience, která viditelně zlepšuje stav řas a hloubkově je obnovuje. Udržuje hydrataci řas na optimální úrovni, díky čemuž budou řasy pružnější, hebké a hedvábně jemné.
 • Vitamin mládí – tokoferol, často nazývaný vitamin E, se asociuje hlavně s antioxidační ochranou a omlazením.
 • Arginin – přírodní aminokyselina, která podporuje přírodní lipidovou bariéru. Aktivní substance se díky němu vstřebají rychleji.

19 komentářů “O řasy pečující řasenka Lashcode. Krásné řasy rychle a jednoduše”

 1. Viki

  Takhle vypadá ČERNÁ.

  Odpovědět
 2. Marcela

  Hledala jsem si nějaké řasenky, které nejsou vodotěsné, ale dlouho vydrží a narazila jsem na tuhle v nějakém článku o Lashcode. Stojí za to?

  Odpovědět
 3. ja-ne

  každý preferuje něco jiného. já mám ráda řasenky, díky kterým se mi prodlouží a posílí řasy. Řasy jsou po aplikaci zpevněny po celý den. Rozhodně si musíš nejdřív zjistit, co ti vyhovuje, ale v tomto případě se jedná o opravdu kvalitní kosmetiku.

  Odpovědět
 4. Maruskaa

  Nejvíce se mi líbí fakt, že jsou řasy při použití této řasenky jemné. dříve jsem užívala řasenky, které mi řasy zahušťovaly a prodlužovaly, ale zároveň mi řasy tvrdly, čehož jsem se celkem bála J

  Odpovědět
  • Ka

   to je super. já si taky všimla toho, že jsou řasy takové… pružnější

   Odpovědět
 5. Barbora

  Abych byla upřímná, nikdy jsem neměla možnost vyzkoušet lepší řasenku. Naprosto naplňuje moje očekávání: expresivní oči, bez žmolků či šmouh, bez pandího efektu, bez vysušování.

  Odpovědět
 6. Lenka_

  efekt je úžasný a řasy vypadají přirozeně

  Odpovědět
 7. IsaVeronika

  Falešné řasy vypadají hrozně, daleko raději mám přírodní vzhled. Lepší je používat řasové sérum a kvalitní řasenku, než si ničit řasy umělými řasami.

  Odpovědět
 8. Iva168

  Právě jsem produkt začala používat, ale už teď vím, že jej nevyměním J

  Odpovědět
  • Rybka

   Mám to podobně Jaž donedávna jsem měla řasenky, které potřebovaly na plné vyschnutí pár dnů, ale tahle je opravdu něco úplně jiného. Nemohu být spokojenější J

   Odpovědět
 9. Petula

  Super aplikátor: i ty nejkratší řasy jsou nyní delší, než předtím. Kromě pružnosti řas jsem si všimla, že produkt nezpůsobuje podráždění. Úžasné, prostě úžasné!

  Odpovědět
 10. Masasa

  nikdy jsem řasenku nepoužila, ale nevěřím tomu, že by tak moc pomohla mým řasám. Jasně, může je zahustit a prodloužit, ale určitě mi nezačnou zázračně růst rychleji, nebo tak něco.

  Odpovědět
 11. Anna

  Já produkt používám jen chvilku, ale mohu říct, že moje řasy vypadají daleko lépe ani ne měsíc potom, co jsem ji začala používat. To co píší na webovkách, je fakt pravda.

  Odpovědět
 12. Verča Malá

  Tuhle řasenku musíte mít?

  Odpovědět
 13. Kristýna

  Každá aplikace je umění! 🙂

  Odpovědět
  • VV

   pokud používáte tuhle řasenku, můžete se vykašlat na řasové linky, protože vaše oči budou vypadat úžasně i bez nich

   Odpovědět
 14. dear_klarka

  A je řasenka efektivní? Já za luxusní řasenky vyházela majlant, ale většina po dvou měsících prostě vyschla a pak se už nedala používat.

  Odpovědět
  • Martina

   Zatím hlásím, že po šesti měsících pořád nevyschla.

   Odpovědět
 15. Niki

  Škoda, že se neprodávají takhle efektivní make-upové základy. Tahle řasenka vydrží na obličeji celý den, zatímco make-up si musím dělat 2x denně..

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *