GlamGlow – Obličejové masky a tajemství Hollywoodu

GlamGlow je světově uznávanou kosmetickou značkou, které si můžeme všimnout na většině světových módních výstav, profesionálních focení či na setech velké většiny hollywoodských trháků. Hvězdy zkrátka masky GlamGlow díky jejich schopnostem regenerace a omlazení pokožky milují.

Co je tajemstvím kosmetiky GlamGlow?

Základní ingrediencí všech masek GlamGlow je čistící jíl z jižních částí Francie, která dává této kosmetice její hodnotu. Každá maska v sobě zahrnuje jiné efektivní receptury.

#1 GlamGlow Bahenní maska

tato luxusní maska v černé lahvičce, která má mít komplexní vliv na pokožku. Tajemstvím této masky jsou tři ingredience, které masce dodávají schopnost regenerovat, hydratovat, vyživovat a vyhlazovat vaši kůži. GlamGlow Bahenní maska obsahuje: TEAOXI (inovativní ingredienci stimulující syntézu kolagenu, což zpomaluje efekt stárnutí.), Francouzský jíl (základní ingredience chránící proti znečištění) a vulkanický kámen (vyživuje epidermis, vyhlazuje kůži).

#2 GlamGlow Zesvětlující léčba Flashmud

Maska Flashmud je dostupná v oranžové lahvičce. Byla vytvořena pro rychlé a dlouhotrvající zvýraznění tónu naší kůže. Produkt obsahuje komplexní zeleninové extrakty WhiteEnergy (růže, lilie, jasmín, peon a bílý čaj), zvýrazňující ingredience Flushlucent a reflektum.

#3 GlamGlow Hydratační léčba Thirstymud

GlamGlow Thirstymud je vyživující maska se schopností vyživovat, hydratovat, vyhlazovat a regenerovat vaši kůži. Krémovo-gelová textura GlamGlow Thirstymud kombinuje 4 pokročilé technologie: Dewdration, HydraPack, GreenEnergy a TEAOXI. Kyselina hyaluronová hydratuje, jíl v kůži pomáhá udržet vodu a kokosový olej a pomerančový květ dodávají hloubkovou výživu.

#4 GlamGlow Čistící léčba Super-Mud

Jedna z populárnějších masek GlamGlow v bílé lahvičce je hloubkově čistící maska, která se postará o řešení častých kožních problémů: rozšířené póry, ztrátu barvy, černé tečky, uhry a podráždění. GlamGlow Čistící léčba Super-Mud je maska s komplexními antibakteriálními, matnými a hydratujícími vlastnostmi.

#5 GlamGlow PowerMud

Poslední ze série exklusivních masek je GlamGlowDvojitě čistící léčba PowerMud , která kombinuje skvělé vlastnosti olejů a jílu. PowerMud je hloubkově čistící maskou s inovativními ingrediencemi bohatými na technologie jako: OILIXER, CLAYTOX, PUREIFIER a TEAOXI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *