Žebříček nejlepších liftingových a laminovacích sad. Které produkty si zaslouží vaši pozornost?

Při hledání cesty, jak z přírodních řas vytěžit maximum jejich krásy, je těžké odolat profesionálním kosmetickým službám. Pomocí příslušných produktů vám umožní zvýraznit natočení a pozvednutí vašich řas. Řeč je o liftingu a laminaci řas. Co jsou tyto procedury zač? Jak dlouho lifting a laminace řas trvá a jak při tom postupovat? Je možné provádět je doma pomocí souprav uvedených v žebříčku níže.

Co je to lifting řas? Co obnáší laminace řas? Jak dlouho takové procedury zaberou?

Při péči o okolí očí se nemusíte vzdávat naděje na skvělý vzhled svých přírodních řas. To vše díky liftingu a laminaci řas. Co jsou tyto procedury zač? Jedná se o neinvazivní kosmetická ošetření, která vám díky použití vhodných přípravků umožní zcela změnit vzhled vašich řas.

Co je to lifting řas? Je určen, jak již název napovídá, k pozvednutí řas. Kromě toho umožňuje současně i jejich natočení. V konečném důsledku tak dosáhnete velmi výrazného efektu. Po liftingu řas se přirozené řasy výrazně natočí a především pozvednou od samotných kořínků. Proto již není třeba používat kleštičky na řasy, abyste si mohli užívat silného natočení a docílit efektu více otevřených očí.

Co je to laminace řas? Ne nadarmo jde ruku v ruce s liftingem řas. Umožňuje zintenzivnit jeho účinky a dodatečně zafixovat vytvořené natočení. Kromě toho výrazně zlepšuje stav vašich vlastních řas. Díky přípravkům používaným při laminaci budou řasy viditelně hydratované a vyživené. Výsledek? Hedvábné a jemné řasy, které nejsou tak náchylné k lámání a zároveň perfektně drží řasenku.

Doba trvání laminace závisí na zkušenostech osoby, která ji provádí, a na použitých produktech. Jejich přípravky se mohou značně lišit, ale zpravidla trvá kompletní lifting a laminace řas od několika minut až po přibližně hodinu. Jak dlouho působí toto ošetření? Z natočených, pozvednutých a vyživených řas se můžete těšit až 8 týdnů.

Sada pro laminaci řas – hodnocení

Chcete-li podstoupit lifting řas, musíte se vybavit správnou sadou. Jenže jakou? Tento žebříček, který byl sestaven při hledání nejlepších sad pro lifting řas, bude skvělým pomocníkem každé ženě, která by chtěla tyto metody vyzkoušet. Zahrnuje nejzajímavější možnosti na trhu, které budou skvěle fungovat v domácích podmínkách, ale mohou je používat i profesionálové. Při výběru souprav jsme zohledňovali aspekty, jako je cena, snadná aplikace, složení výrobků a počet možných aplikací.

1. Sada Nanolash pro lifting a laminaci řas

Sada na lifting a laminaci řas nanolash

Sada pro domácí laminování řas, která je doporučována profesionály a přichází za atraktivní cenu? V tomto ohledu vychází sada od značky Nanolash opravdu dobře. Nabízený set obsahuje všechny potřebné prvky pro lifting řas a je k dostání za skvělou cenu. A co je nejdůležitější, vyniká svou kvalitou, jež může být přínosem jak pro začátečníky, tak pro zkušené kosmetičky.

Značka Nanolash se již řadu let stará o zdravý, krásný a přirozený vzhled očí nejedné ženy. Nabízí sadu, která čítá celkem 30 sáčků, 10 pro každý produkt (aktivátor, neutralizátor a keratinový booster) a lepidlo. K tomu navíc 3 páry silikonových tyčinek a 3 kartáčky používané k pozvednutí přirozených řas. Jedná se tedy o kompletní sadu pro domácí laminování řas.

Jednotlivé výrobky se vyznačují také propracovaným složením. Díky keratinu, hedvábí a hydratačním a vyživujícím olejům jsou řasy po laminaci viditelně zdravější, hedvábnější a silně natočené. Tento efekt vydrží až 8 týdnů a celá sada vystačí na 10 laminací. Díky tomu, že jsou výrobky dodávány v jednotlivých sáčcích, je možné uskutečnit další laminaci, kdykoli na ni dostanete chuť – aniž byste se museli obávat, že otevřený výrobek může pozbývat svých vlastností. Sada Lash Lift Kit je špičkovým produktem.

2. Elleebana Lash Lift – startovací sada pro lifting řas

Laminování řas za pouhých 20 minut? S profesionální liftingovou sadou na řasy od společnosti Elleebana je to možné. Výrobce tohoto kompletu si dává záležet na jedinečném složení svých produktů, takže celý proces liftingu řas lze provést v extrémně krátkém čase. To je opravdu podstatný rozdíl, protože obvykle si lifting a laminace řas vyžádá až hodinu.

Zároveň se jedná o poměrně drahou sadu, jejíž cena může některé uživatelky odradit, pokud nepatří mezi profesionální kosmetičky. Vysokou cenu výrobce kompenzuje možností provést 15 až 60 aplikací. Aby byl jejich počet co nejvyšší, je třeba každý z 15 párů sáčků upotřebit až na 4 ošetření prováděná v krátkých intervalech. To je možné spíše jen v kosmetických salonech.

Sada obsahuje 15 párů aktivačních a neutralizačních sáčků, 3 páry silikonových tyčinek, pěnový odličovač, lepidlo se štětečkem, kovový aplikátor, další štěteček a ilustrovaný návod k použití. Obsahuje tedy vše potřebné. Každou položku je možné zakoupit i samostatně podle potřeby.

3. Sada RefectoCil Eyelash Lift

Ačkoli to zní neuvěřitelně, čtvrt hodiny stačí na provedení liftingu řas. Účinky použití sady od RefectoCil se dostavují již za 13 minut! Výrobce maximálně zkrátil dobu potřebnou k laminaci, takže představuje skvělou volbu pro ženy, které vedou rušný život. Se sadou Eyelash Lift nemusíte obětovat mnoho času, abyste si užily maximálně natočené a pozvednuté řasy. Krátká doba laminace je výhodou i nevýhodou zároveň. Celý proces je nutné pečlivě dodržovat, což může představovat určité potíže.

Součástí sady od společnosti RefectoCil je balení Lashpermu a neutralizátoru, lahvička lepidla a příslušenství. Mezi ně patří miniaturní misky, štětce a také lifter na řasy. Celá sada je dodávána ve stylové kosmetické taštičce. Díky tomu může tato sada pro domácí lifting řas dobře posloužit i jako dárek.

4. Sada na laminování obočí a lifting řas – Protein Reconstruction System Zola

Sada pro DIY laminaci řas bez námahy? Nabídka produktů značky Zola vychází v tomto ohledu přímo skvěle. Součástí balení určených k liftingu řas jsou totiž pouze 3 lahvičky. Sada neobsahuje žádné příslušenství, protože, jak tvrdí výrobce, lifting a laminace řas je nevyžaduje. Každá lahvička je vybavena speciálním kulatým kartáčkem, podobně jako řasenka, jehož použití by mělo být plně dostačující.

Sada od značky Zola poskytuje velmi jednoduchou, třífázovou domácí laminaci řas. Celý set tvoří tyto přípravky: Protein Strong Lifting, Protein Fixer a Protein Care. Každý z nich je zodpovědný za jinou část procesu.

K provedení liftingu řas není potřeba nikde nanášet lepidlo. Stačí pouze aplikovat přípravek a po uplynutí odpovídající doby jej smýt. Výsledkem by měly být pozvednuté a posílené řasy s viditelným natočením. Jak ale docílit a udržovat správné natočení řas bez tyčinek?

5. Fleeky Lashlift Kit

Sada pro domácí lifting řas vhodná do začátků? Dobrou volbou by mohla být sada Fleeky. Jedná se o zajímavou volbu, a to díky nízké ceně a počtu možných aplikací. Sada vystačí na 2 až 4 laminace. Představuje tedy skvělou volbu pro samotné začátky s laminováním. Její obsah vám totiž umožní lépe se seznámit s liftingem a laminováním řas.

Výsledkem používání této sady jsou výrazně natočené řasy, které zaujmou pozvednutím již od kořínků. Značka Fleeky dbá na vhodný výběr ingrediencí. Všechny výrobky jsou navíc na veganské bázi a nebyly testovány na zvířatech.

Sada obsahuje nejen speciálně vybrané produkty. Součástí balení od výrobce jsou také dva páry silikonových tyčinek v různých velikostech. Vše je dodáváno v estetické krabičce, která se skvěle hodí i jako dárek. V případě, že se vám bude zdát obsah základní sady nedostatečný, můžete si pořídit větší sadu Maxi Kit. Ta vám umožní provést 5 až 10 aplikací.

6. Liftingová sada Thuya Eyelash Lift Kit

Až 15 mililitrů každého produktu a desítky možných aplikací. Takový je produkt od značky Thuya, pokud se bavíme o sadách určených k domácímu laminování řas. Výrobce si dává záležet na velké zásobě přípravků, proto vám tato sada vydrží opravdu dlouho. Sada obsahuje permanentní gel, neutralizátor a lepidlo. Kromě toho obdržíte pár silikonových tyčinek ve velikosti M a liftingový oddělovač řas.

Používáním této sady získáte komplexní péči o choulostivé chloupky. Patří mezi ně nejen řasy, ale také obočí. Složení permanentního gelu umožňuje zkrotit i to nejneposlušnější obočí a dodat mu požadovaný tvar. Bohužel velká kapacita přípravků vyvolává otázku, zda je samostatní uživatelé stihnou spotřebovat, než ztratí své vlastnosti.

Jak provádět laminaci řas doma?

Samotná koupě profesionální sady pro laminaci řas nestačí. Musíte vědět, jak ji správně používat. Pomocí následujícího krátkého návodu nebude mít žádná žena problém s liftingem řas krůček po krůčku. Na úplném začátku si samozřejmě musíte připravit nezbytnou kosmetiku a příslušenství. Nejlépe je uspořádat si všechny výrobky obsažené v sadě určené k liftingu a laminaci řas na snadno dostupném místě. Kromě toho se vyplatí opatřit si ještě dva další produkty. Řeč je o speciálním šamponu na mytí řas a obočí a bezolejovém odličovači.

Uvedené kosmetické přípravky budou zapotřebí v prvním kroku domácího liftingu a laminace řas. Na začátku je totiž třeba chloupky a jejich okolí důkladně očistit. Řasy musí být zbaveny jakýchkoli zbytků líčidel nebo pečujících přípravků. Po důkladném umytí víček a řas je čas vzít do ruky přiložené silikonové tyčinky. Někdy se může stát, že jsou příliš široké. Tehdy je stačí mírně zkrátit, aby se dokonale přizpůsobily tvaru očního víčka.

Silikonové tyčinky je třeba jemně přiložit na povrch obou očních víček a jejich vypouklou část natřít vrstvou lepidla pomocí štětce. Poté je třeba řasy na tyčinky jemně načesat. Nezapomeňte přitom pečlivě oddělit jednotlivé řasy. Nyní jsou přírodní řasy plně připraveny na zahájení domácího liftingu a laminace řas.

Je čas aplikovat přiložené produkty. Nejčastěji se jedná o dva nebo tři produkty, jejichž složení bývá u jednotlivých sad dosti podobné. Úkolem prvního je rozpustit keratinové vazby a otevřít kutikuly chloupku. Tím se řasy stanou náchylnějšími k natočení a je zajištěno, že budou lépe přijímat živiny. Každý přípravek se opatrně nanáší na řasy podle pokynů výrobce a po několika minutách se znovu odstraní. Začíná se aktivátorem. Poté přijde na řadu neutralizátor. Ten obnovuje keratinové vazby a zároveň řasy vyživuje. Poslední přípravek je určen k jejich dodatečné hydrataci a posílení.

Tímto způsobem se provádí lifting a laminace řas. Výsledky budou velkolepé a budete se moci těšit z nápadně pozvednutých řas již od kořínků. Každá řasa bude po liftingu a laminaci zároveň hedvábnější a méně náchylná k lámání.