Sérum na řasy Nanolash. Rychlé řešení pro ty, kteří spěchají!

Chlapi, pokud jste čirou náhodou narazili na tuto stránku, rychle pryč! Utíkejte co nejrychleji to jde, jelikož se budeme bavit o něčem tak nezajímavém, že bychom vás mohli unudit k smrti. Zavolejte spíše vaši matku, sestru či dceru, jelikož v tomto článku mohou ženy nalézt odpověď na nejeden problém s řasami!

Jsme ženy. Jsme aktivní. Vždy chceme vypadat co nejlépe dokážeme. Nechceme utrácet přemrštěné částky za zkrášlující léčbu jen tak pro nic za nic, nebo ne? Čas od času se nám poštěstí a my si konečně všimneme nějakých změn k lepšímu. Někdy si toho dokonce všimnou i naše mužské polovičky. Řasy jsou co se ženské krásy týče velmi důležité. Neznám ženu, která by si sebe samu dokázala představit bez řas! Naše tvář by ztratila všechnu expresivnost.

Většina z nás žije aktivní život. Pracujeme, cestujeme, staráme se o dům, atd, atd. Nemáme zkrátka možnost sednout si na několik hodin do křesla v salónu krásy. Co je ještě horší, častso nemáme ani čas na to, abychom si v klidu a tichosti vypily šálek kávy. A co takhle make-up? Vždy aplikován rychle a ve spěchu. Někdy jej dokonce dokončujeme v autě, autobuse či metru. Mnohdy nás u toho ještě ruší děti, které vyžadují naši pozornost. Rozmazaná řasenka? Téměř klasika.

Přiznejte si to, tyto zmíněné problémy velmi dobře znáte. Jistě vám také přijde, že kvalita make-upu, který vám vaše řasenka dodává, nestačí. To je způsobeno hlavně neustálým spěchem, ale také aplikací. Mnohdy to zkrátka nefunguje a celý den musíte chodit s obličejem připomínající spíše pandu než překrásnou ženu. Ať už děláte cokoliv, vždy se alespoň jedna součást celého procesu pokazí. To samozřejmě neplatí v případě, že máte alespoň hodinu denně, kterou hodláte make-upu obětovat. Více co jiného byste mohli během této hodiny udělat? No… jen přemýšlejte.

Jistě si čas od časů říkáte: ‚Možná bych si měla nechat řasy prodloužit‘. To je samozřejmě také jedno z možných řešení. Musíte si ovšem uvědomit, že se jedná o finančně vcelku náročnou proceduru. Myslím, že byste raději ležela na několik dnů v luxusním hotelu, než platila přehnané peníze za umělé řasy.

Nebojte. Mám řešení! Dokonce si myslím, že nebude ani tak těžké naladit vás na stejnou notu. Slyšely jste někdy o sérech na řasy? Jedná se o opravdovou revoluci co se péče o řasy týče. Jedná se o nejlepší alternativu řasenek. Jedná se o skvělou formu kosmetiky, která spojuje výživu a zkrášlující účinek. A to vše díky jednomu tahu aplikátorem!

Nejvíce ikonickým produktem je dle našeho názoru sérum na řasy Nanolash. Za cenu jedné lahvičky tohoto produktu byste si mohli dopřát umělé řasy… škoda že jen na jednu polovinu obličeje. Myslím tedy, že se investice do této 6ti měsíční léčebné metody opravdu vyplatí.

Možná si teď říkáte; `K čemu mi to bude, vždyť má sérum objem jen asi 3ml!? To není skoro nic, jak mi to má vydržet?‘ Zde je fakt, který vás možná překvapí. Sérum Nanolash je cenově velmi výhodné. Tady mi musíte věřit. A pokud nechcete věřit mé maličkosti, věřte tisícům žen, které jsou s produktem maximálně spokojeny. Tak na co čekáte! Vyzkoušejte si tento revoluční produkt samy!

Nanolash si můžete zakoupit na webových stránkách výrobce. Zanedlouho po objednávce vás přijde navštívit pošťák s malým balíčkem. Věřte mi, když řeknu, že sílu výrobku ucítíte již po přijmutí balíku. Síla výrobku má co do činění se složením séra, které obsahuje mnohé potentní rostlinné extrakty. Luxusním doplňkem je také matná černá barva balení. Která žena si nechce dopřát trochu luxusu?

alternativa řasenky NanolashOu, ou, mluvili jsme vlastně o nedostatku času a celkové uspěchanosti žití. Sérum Nanolash se musí aplikovat pravidelně, s trpělivostí a přesností. To samozřejmě potvrzuji, ale pojďme si tento problém osvětlit.

Pravidelnost znamená minutové soustředění, každý den, ihned po odlíčení. Trpělivost znamená asi 4 týdenní čekací dobu. Přesnost znamená aplikaci produktu jako oční linky. Aplikace je rychlá, jednoduchá a naprosto bezproblémová. Myslím si tedy, že i vy dokážete vypreparovat minutu času z vašeho nabitého dne.

Proč by se ale někdo o něco takového vůbec pokoušel? Vždyť přece takovéto sérum nemůže nikdy nahradit řasenku či falešné řasy. Na toto tvrzení odpovídám dalším možným překvapením – pokud si toto myslíte, nemůžete být dál od pravdy! Nanolash funguje na několika úrovních; posiluje, zahušťuje, prodlužuje a vyživuje řasy. Dlouhé, silné, tlusté a husté řasy jsou něco, čeho můžete dosáhnout za 4 týdny.

Je nutné zmínit ještě něco? Ano, ještě jsem nezmínila, že se dá sérum nosit v kabelce. Tubička je opravdu malá. Produkt můžete použít bez omezení, pokud tedy nejste těhotná, kojící či mladistvá. Kromě toho můžete sérum aplikovat i na obočí. Dále můžete ušetřit nákupem více než jednoho balení zaráz. S každým dalším balením celková cena klesá. Udělejte radost mámě, přítelkyni, sestře nebo třeba i sobě!

16 komentářů “Sérum na řasy Nanolash. Rychlé řešení pro ty, kteří spěchají!”

 1. Alice

  Musím potvrdit, že je sérum opravdu velice efektivní J toto malé balení mi vydrželo šest měsíců a produkt fungoval tak, jak se psalo na oficiálních stránkách.

  Odpovědět
 2. Mona M

  Po tomto séru jsem sáhla potom, co jsem se zbavila umělých řas. Nyní jej používám druhý týden a musím říct, že jsem nadmíru spokojená.

  Odpovědět
 3. Margaret

  Pokud jsou ty výsledky fakt tak boží, tak si tohle musím zakoupit

  Odpovědět
 4. Alex

  Používala jsem chvíli revitalash a musím říct, že jsem s výsledky byla nadmíru spokojená. Sérum jsem sice přestala používat, ale pořád cítím ten efekt dlouhých a krásných řas.

  Odpovědět
  • Patricie

   Revitalash fungoval dobře, takže to rozhodně doporučuji J

   Odpovědět
   • Molly

    Výsledky po použití nanolash jsou podle mě lepší a hlavně trvají déle.

    Odpovědět
 5. Karolína

  Nevím, proč bych měla tolik utrácet za séra, když je ricinový olej levnější

  Odpovědět
  • Molly

   Jediný, co u mě ricinový olej dokázal, je to, že mi po něm den pálily oči. Nevšimla jsem si žádného prodloužení.

   Odpovědět
 6. Iza

  Super sérum. Koupila jsem si ho, aby mi prodloužilo a posílilo řasy a fakt to funguje!

  Odpovědět
  • Bella

   To stejný tady. Ještě k tomu byly řasy tmavší. Normálně mám hrozně světlé řasy, ale teď se mi ztmavily a jsou svůdnější než kdy předtím.

   Odpovědět
   • Lady Ann

    Sama jsem si toho nevšimla, to kamarádky, ale prý mám po séru delší řasy, které jsou krásnější než kdy předtím. Super!

    Odpovědět
 7. Inez

  O tomhle séru už jsem několikrát slyšela, ale prostě jsem si zvykla na revitalash, ale kdo ví, možná někdy zkusím něco nového. 😀

  Odpovědět
 8. Kájina

  Kamarádka tohle sérum používala a její řasy jsou fakt úžasný! Ale ta cena je pro mě trochu vysoká.

  Odpovědět
 9. Lucy28

  Ráda si sérum aplikuju na řasy, protože jsou pak o dost hustší J

  Odpovědět
 10. Mája

  Dobré sérum, nic víc. Stejně funguje většina dražších produktů

  Odpovědět
 11. Kamila

  Moje oblíbené sérum !:)) jeden z mála produktů, které mohu opravdu doporučit! J

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *