Zvýraznění vlasů za pomoci citronového oleje

Většinou ti tmavovlasí z nás sní o světlejších vlasech… a naopak! Co ale dělat potom, co se dočteme, jak moc zvýrazňování vlasům škodí? Měli bychom se našich snů vzdát? Ne nutně. Vždy můžete vyzkoušet přírodní metody zvýrazňování. Jednou z nich je metoda zvýrazňování za pomoci citronového oleje.

JAK TO FUNGUJE?

Esenciální citrónový olej má zvýrazňující vlastnosti. Může být bez problému použita pro zvýrazňování kořínků, které se budou poté lépe odrážet a získají tak intenzivní lesk.

METODA ZVÝRAZŇOVÁNÍ ZA POMOCI CITRÓNOVÉHO OLEJE

Citronový + vlasový kondicionér

Tato metoda je tou nejjednodušší a zároveň nejefektivnější. Přidejte několik kapek oleje do vašeho kondicionéru či masky ještě před tím, než si zmíněný produkt aplikujete na vlasy. Počet kapek závisí na vás. Připravený kondicionér si na vlasy aplikujte tak, jako obvykle. Směs na vlasech ponechte po dobu 15 minut.

Citronový olej+ základový olej

Tato metoda se zaměřuje hlavně na ty, kteří používají vlasové oleje. V tomto případě se olej přidá do základového oleje jakéhokoliv typu. Tento mix by se měl poté aplikovat na mokré či suché vlasy. Čím déle olej na vlasech zůstane, tím lépe.

Citronový olej + heřmánek

Ženám, které si vlasy pravidelně promývají v heřmánkové lázni, se bude hodit procedura, při které do připravené lázně přidáme pár kapek citronového oleje. Po přidání několika kapek s promytím vlasu postupujte jako normálně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *