Lifting a laminace řas – co je to za úpravu a proč byste to měli zkusit se sadou Nanolash?

Existuje definice dokonalých řas? Pro mnoho žen by to prostě měly být jasně definované a dlouhé řasy. To určitě poskytuje nápadné orámování vašich očí a zdůrazňuje svůdný vzhled. Pokud ale nechcete své řasy příliš zatěžovat, pak se můžete rozhodnout pro domácí lifting řas. Se sadou Nanolash Lash Lift Kit je to možné!

Lifting a laminace řas – co to vlastně je?

Přestože se lifting a laminace řas označuje jako ošetření, je mnohem lepší o něm hovořit jako o přirozené metodě ke zlepšení vašeho vzhledu a stavu řas. Když se mluví o liftingu řas, jde vlastně o prodloužení, natočení a hustší řasy s pomocí přípravků, které jsou složeny z přírodních ingrediencí.

Úprava netrvá vůbec dlouho a nejčastěji se provádí v profesionálních kosmetických salonech. Tam se řasy nalepí na speciální natáčky a výsledný efekt bude zafixován. Bohužel ve většině případů je lifting řas dost drahý.

Proto se vyplatí jej provádět doma, což vám ušetří čas i peníze. K tomu vám pomůže profesionální sada Nanolash Lift Kit, kterou si můžete objednat na oficiálních stránkách výrobce. S ní budete moci dosáhnout efektu jako ze salonu, aniž byste opustili pohodlí vašeho domova.

laminace řas nanolash

Co je Nanolash Lash Lift Kit?

Nanolash Lift Kit – lifting a laminace řas na dosah ruky. Je to nejjednodušší způsob, jak charakterizovat tento produkt. Jedná se o sadu od renomované kosmetické značky, která se proslavila vysokou kvalitou a rozmanitostí svých produktů.

V sadě najdete 3 přípravky. Každý z nich je označen číslem, které udává pořadí aplikace během úpravy. Obsahují přírodní složky, jako je olej z hroznových jader, abysinský a kokosový olej. V sadě navíc najdete i silikonové natáčky – 3 páry ve 3 různých velikostech, lepidlo Lash Lift Glue k jejich připevnění a další příslušenství.

DŮLEŽITÉ!

Nanolash Lash Lift Kit obsahuje 10 sáčků od každého přípravku. Jsou dodávány v objemu 0,5 mililitru. Je snadné uhodnout, že jedna sada vám umožní provést 10 laminací řas a výsledky vydrží v průměru 8 týdnů v závislosti na původním stavu vašich řas.

Výsledky liftingu řas pomocí sady od Nanolash byly vždy potvrzeny. Uživatelky, které ji již otestovali, uvádějí, že po první aplikaci byly jejich řasy:

  • delší a hustší;
  • efektivně natočené;
  • hydratovcané a lesklé.

Není pochyb o tom, že značka Nanolash opět vydala produkt prvotřídní kvality. Splní očekávání i těch nejnáročnějších žen.

@nanolash.official Die Wimpern werden sofort glatt und glanzvoll 😍 Ihre Farbe erhält eine neue Tiefe. Alle Härchen werden präzis voneinander getrennt, was das Wimpernvolumen optisch erhöht und den Wimpernkranz verdichtet ❤️ Das sind nur ausgewählte Vorteile, die Sie nach der Wimpernlaminierung erwarten können! Das Wimpernlifting hebt Ihre Wimpern an und macht sie schwungvoll, sodass Sie einen perfekt betonten Blick mehrere Wochen lang bewundern können ✨️ #lashtutorial #lashlift #lashlifting #wimpern #wimpernlifting #deutsch #deutschlandtiktok ♬ original sound – NANOLASH

Domácí laminace řas pomocí sady Nanolash Lift Kit – jak ji provést?

Tato sada na lifting řas je navržena tak, aby ji mohla použít každá žena. I bez větších zkušeností byste neměli mít žádné problémy.

Po důkladném vyčištění řas a nasazení silikonových natáček vhodné velikosti, aplikujte produkty jeden po druhém a vyčesávejte řasy směrem nahoru na natáčku. Přípravky by měly na řasách působit asi 7-10 minut. Před aplikací dalšího přípravku, se musé ten předchozí odstranit pomocí aplikátoru.

Ve finále stačí sundat natáčky a konečně si můžete užívat velkolepý efekt bez použití kleštiček na řasy.

laminace řas doma

Lifting řas s Nanolash – přehled

Pokud provedete domácí laminaci řas pomocí sady Nanolash, můžete očekávat stejné výsledky jako z kosmetického salonu. Nejsou potřeba žádné zkušenosti, stačí pouze vaše vůle a nasazení.

Po řasovém liftingu budou vaše řasy vypadat okamžitě delší, viditelně natočené, obnovené a silnější. Navíc jsou chráněny před poškozením. Laminace řas doma se sadou Nanolash vaše řasy ani příliš nezatěžuje. Vyplatí se to vyzkoušet a budete se moci vzdát kleštiček na řasy po dlouhou dobu!