Yasumi, noční maska s hyaluronovou kyselinou a argielinem

Beautiful Morning Regenerating Night Mask je produktem značky Yasumi, jejíž produkty můžeme v současné době nalézt v regálech téměř každé větší drogerie. Beautiful Morning Regenerating Night Mask zajišťuje správnou výživu, omlazování a obnovu kůže. To vše přes noc. I když produkt není kdovíjakou novinkou, již si našel své obdivovatele.

Pro koho produkt je?

Noční maska s hyaluronovou kyselinou od Yasumi je obličejovou kosmetikou, která byla vyvinuta pro všechny kožní typy, i když se zaměřuje hlavně na problémy, které se objevují u starší kůže, na které se objevují první známky stárnutí.

Jak to funguje?

Po aplikaci obličejové masky s kyselinou hyaluronovou a argirelinem od Yasumi se kůže viditelně hydratuje, vytónuje a vyhladí. Perfektní regenerační vlastnosti masek Yasumi jsou výsledkem promyšlené receptury. Výrobce vypsal několik z výhod dlouhodobého užívání produktu Beautiful Morning Regenerating Night Mask od Yasumi.

  1. Hloubková hydratace.
  2. Viditelné vyhlazení vrásek.
  3. Vnitřní regenerace kůže.
  4. Kožní tónování.
  5. Zjemnění a vyhlazení kůže.
  6. Prevence předčasného stárnutí.

Co nalezneme ve složení?

Beautiful Morning Regenerating Night Mask od Yasumi je k dispozici v 30 ml tubičce, která kombinuje dvě hlavní aktivní ingredience: Argirelin a kyselinu hyaluronovou.

  • Hyaluronová kyselina – dodává kůži hydrataci a všechny výhody, které z ní plynou, má pozitivní vliv na kolagenová vlákna a eliminuje vrásky.
  • Argirelin – je velmi cennou ingrediencí schopnou regenerovat kůži. Jedná se o alternativu Botoxové injekce. Vyhlazuje vrásky a zabraňuje tvorbě křečí.
  • Fucogel® – garantovaná dlouhotrvající a hloubková hydratace díky vytvoření protektivního filmu, který brání vodním ztrátám na epidermis.
  • Glycerin – podporuje vazbu vody v hloubkových oblastech kůže, což se projeví na celkové hydratace a vyhlazenosti kůže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *