Vlasová tetování – Nový trend

Trendy v oblasti make-upu a módy se mění opravdu rychle. Každá sezóna nás překvapí mnohými inovativními nápady světových i méně známých návrhářů. Poslední sezónu k nám zavítal trend sestřihu bob. Následující jaro by se sebou mělo přinést trend vlasového tetování! Co vlastové tetování vlastně je? Odkud se tento trend vzal?

Stále více a více se bojíme nových trendů, jelikož nás mohou překvapit jak pozitivně, tak i negativně. Nikdy nevíme, co od nich očekávat. V tomto případě se ale musíme přiznat, že je myšlenka vlasových tetování vskutku nápaditá! Myslíte si, že by se vlasová tetování neuchytila? Inu stačí se podívat na Instagram a zjistíte, že jste na omylu. Napište do vyhledávání #hairtattoo a přesvědčte se, zdali se vám myšlenka zamlouvá či ne.

Co to tedy to vlasové tetování je? Nejedná se o nic jiného než o tetování z vlasů. Kadeřník prostříhá vlasy v určité oblasti hlavy a břitvou zde vytvoří nějaký vzor. Nejpopulárnější oblastí je v tomto případě oblast nad krkem na boku hlavy. Vytvořit si můžete i velmi komplikované vzory. Na sociálních médiích můžeme nalézt květinové, geometrické, orientální a dokonce i domorodé motivy. Na výběr je toho opravdu mnoho.

Vlasová tetování navazují na mužskou módu v 90 letech či na počátku tisíciletí, kdy bylo vystříhávání vzorů ve vlasech velkým hitem. Dnes zažívá tento trend znatelný come-back. Trend vlasového tetování je v dnešní době oproti devadesátkám dvakrát tak znatelný, jelikož se kromě mužů o vlasová tetování začaly zajímat i ženy.

Vlasová tetování jsou velmi zajímavým řešením pro dívky s dlouhými vlasy – dokáží transformovat nudný sestřih na něco zajímavého, uměleckého a jednoduše krásného, dokáží také obnažit krk. Další skvělou věcí je to, že tentování není v žádném případě permanentní a vymizí poté, co vám dorostou vlasy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *