Vitamin C od Nanoil. Získejte o 10 let mladší pokožku!

Všímáte si prvních známek stárnutí pokožky, jakými je například povislá pokožka a její nevyrovnaný tón? Nebojte, známky stárnutí pokožky vás již nemusí trápit. Pomoci vám totiž dokáže rozjasňující sérum od Nanoil obohacené o vitamin C. Překvapí vás, jak rychle a efektivně vám zajistí krásnou a bezchybnou pokožku. Nanoil Vit. C Face Serum pro vás představuje zkratku ke krásnější a o 10 let mladší pokožce!

Jak přesně vitamin C zpomaluje stárnutí pokožky?

Bohužel čas nemůžeme zastavit, ač se snažíme sebevíc. Můžeme ale zabránit tvorbě známek stárnutí na naší pokožce! Pokud vás zajímá efektivní péče o pokožku, rozhodně musíte vyzkoušet vitamin C.

Denní dávka vitaminu C ve formě obličejového séra vám pomůže navrátit pokožce ztracenou vitalitu a krásu. Není častěji doporučovaného vitaminu, než právě vitaminu C. Ke každodenní aplikaci jej doporučují jak profesionální stylisté a kosmetologové, tak laici. Užívání doplňků stravy přitom nestačí, jelikož malé množství vitaminu C v jednotlivých tobolkách či šumivých tabletách nedokáže dostatečně uspokojit potřeby naší pokožky. Z tohoto důvodu se doporučuje vitamin C pokožce dodávat externě, za pomoci kosmetických produktů. Tím nejefektivnějším kosmetickým produktem je obličejové sérum s vitaminem C, které vaší pokožce zajišťuje vše, co by mohla potřebovat.

pleťové sérum s vitaminem c Nanoil

Pro koho je vitamin C určen?

Pravdou je, že vitamin C by měl patřit do kosmetické rutiny každé z nás. Proč? Protože tato živina zajišťuje zvýšení množství kolagenu v naší pokožce, kterou také chrání před foto-stárnutím zvýšením efektivity SPF krémů. Tyto vlastnosti z vitaminu C činní složku, kterou by měli užívat i mladší lidé kolem pětadvacítky. Sáhněte po vitaminu C v případě, že:

 • vaše pokožka trpí na pigmentové skvrny.
 • je vaše pokožka unavená a slabá.
 • chcete vyrovnat tón své pokožky.
 • je pokožka často vystavován znečištění vzduchu a cigaretovému kouři.
 • vaše pokožka přišla o svou pevnost a objevily se na ní vrásky.

Sérum Nanoil s vitaminem C. Síla dvou úžasných ingrediencí

Toto přírodní obličejové sérum mohou užívat i vegani, jelikož neobsahuje žádné živočišné složky či složky testované na zvířatech. Jeho skvělá receptura obsahuje pouze několik málo ingrediencí, kdy se mezi ty klíčové řadí:

 • VITAMIN C 3-0-etyl askorbová kyselina, která je derivátem čistého vitaminu C. Uchovává si všechny blahodárné vlastnosti a zajišťuje efektivní účinek. Testy ukazují, že lze 3-0-etyl askorbovou kyselinu užívat na všech typech pokožky, včetně té citlivé. Dokáže rozjasnit pokožku, vyrovnat její tón a snížit viditelnost vrásek a pórů.
 • EXTRAKT Z KOŘENE PUNARNAVA Lidem známý již po staletí, je potentní antioxidant, který pokožce nabízí množství výhod. Chrání před poškozením, brání před účinkem volných radikálů, zabraňuje tvorbě pigmentových skvrn a pokožku obecně zkrášluje.

Obličejové sérum s vitaminem C od Nanoil. Jak rychle dokáže zajistit účinky?

Máme pro vás dobré zprávy. 3-0-etyl askorbová kyselina funguje rychleji, než ostatní formy vitaminu C, díky čemuž si můžete zajistit jasnější a zářivější pokožku do 7 dní! Po nějakém čase budou účinky ještě lepší, jelikož vaše pokožka bude:

 • vyživená, hydratovaná a zářivá.
 • bez pigmentových skvrn.
 • mít vyrovnaný tón.
 • hebká a odolná.
 • bez vrásek a nedokonalostí.

Originální sérum Nanoil Vitamin C Face Serum je k dispozici na e-shopu Nanoil na adrese www.nanoil.cz. Objevte tajemství krásné pokožky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *