Ruměncová paleta od Gwen Stefani a Urban Decay

Když se designéři a filmové hvězdy snaží o vytvoření kosmetických designů, můžeme si většinou vsadit na to, že z toho vzejde něco úžasného a zajímavého. Přesně to se nyní stalo. Známá zpěvačka Gwen Stefani a značka Urban Decay spolu vytvořily novou řadu barevné make-upové kosmetiky, UD Gwen Stefani. V řadě produktů nalezneme ruměncovou paletu Gwen Stefani Blush Palette.

Ruměnce se nachází v trojúhelníkové paletě se zrcátkem. Jedná se o skvělé řešení pro ženy, které si musejí upravit make-up za pochodu. Uvnitř nalezneme šest barev kosmetiky. Mezi barvami nalezneme: Cherry (jemně saténově růžová), Easy (tmavě růžová se zlatými pigmenty), Angel (nude odstín s jemným leskem), Lo – Fi (matná hnědá), Hush (jemně růžová se zlatými pigmenty) and OC (růžově-broskvový odstín).

Gwen Stefani Blush Palette od Urban Decay na tváři vydrží až osm hodin, nerozmazává se a padne ke každému odstínu pleti. Produkt má krémovou konzistenci, která značně zjednodušuje aplikaci a zajišťuje přírodní efekt. Produkt by se měl aplikovat širokým aplikátorem s jemnými štětinami. Malé množství produktu by mělo k vytvoření svůdného obličejového make-upu bohatě stačit. Produkt by se měl aplikovat přímo na lícní kosti. Dále se může aplikovat jakožto náhrada za oční stíny.

Vzhled produktů této řady odpovídá představám Gwen Stefani. Zpěvačka miluje kombinaci černé a bílé. Kromě toho má také ráda odstíny zlaté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *