Obnova s Ultimate Moisture Hydrating Cream od značky YASUMI

Intenzivní výživa, hydratace a obnova – to vše jsou oblasti, ve kterých nový produkt Ultimate Moisture Hydrating Cream od značky Yasumi exceluje. Produkt byl vytvořen hlavně pro salóny krásy a lázně. Nějakou dobu je již ale dostupný i v klasických drogeriích. Jak produkt Ultimate Moisture Hydrating Cream funguje? Měli byste investovat do profesionální procedury s produkty Yasumi?

Ultimate Moisture Hydrating Cream

Intenzivní hydratační krém od Yasumi je krém ke každodennímu užití,který kromě hydratace také regeneruje a remineralizuje kůži. Ultimate Moisture Hydrating Cream chrání buňky epidermis proti škodlivým externím faktorům a to vše díky pokročilému aktivnímu komplexu ingrediencí s vysokým obsahem vitaminů a minerálů. Správná hladina hydratace se obnovuje již po několika dnech užívání produkt Ultimate Moisture Hydrating Cream (lze použít i jako základ make-upu).

Komplexní péče o pokožku

Intenzivní hydratační obličejový krém Ultimate Moisture Hydrating Cream od Yasumi působí na několika úrovních současně a hodí se k jakémukoliv kožnímu typu, ať už je kůže suchá, mastná či se na ní objevují první známky stárnutí.

  1. Dodává optimální hydrataci a výživu.
  2. Chrání kůži proti ztrátě vody.
  3. Vyhlazuje a zjemňuje kůži.
  4. Může být použit i jako make-upový základ.

Aktivní ingredience pro tu nejlepší každodenní péči

Hydratační obličejový krém od Yasumi je založen na mořském kolagenu a chitosanu, což jsou složky, které hydratují buňky a zabraňují ztrátě přespřílišného množství vody. Kromě toho obnovují správnou hladinu vlhkosti. Ultimate Moisture Hydrating Cream zrychluje regeneraci epidermis. Vitamin E ve formě tocoferolu z přírodních rostlinných olejů je silný antioxidant, který kůži obnovuje a zabraňuje předčasnému stárnutí. Správnou hydrataci zajišťuje sodík PCA, přírodní hydratující složka, která se v kůži vyskytuje.

Yasumi Ultimate Moisture Hydrating Cream se skládá z mořské algae,, která je odpovědná za správnou mineralizaci kůže. Mořská algae je bohatá na minerály jako hořčík, vápník, jód a zinek a zajišťuje správné zpracování vyživujících látek epidermem. Obličejový krém Yasumi byl obohacen pšeničným olejem, který je zdrojem všech potřebných mastných kyselin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *