Obnova s Ultimate Moisture Hydrating Cream od značky YASUMI

Intenzivní výživa, hydratace a obnova – to vše jsou oblasti, ve kterých nový produkt Ultimate Moisture Hydrating Cream od značky Yasumi exceluje. Produkt byl vytvořen hlavně pro salóny krásy a lázně. Nějakou dobu je již ale dostupný i v klasických drogeriích. Jak produkt Ultimate Moisture Hydrating Cream funguje? Měli byste investovat do profesionální procedury s produkty Yasumi?

Ultimate Moisture Hydrating Cream

Intenzivní hydratační krém od Yasumi je krém ke každodennímu užití,který kromě hydratace také regeneruje a remineralizuje kůži. Ultimate Moisture Hydrating Cream chrání buňky epidermis proti škodlivým externím faktorům a to vše díky pokročilému aktivnímu komplexu ingrediencí s vysokým obsahem vitaminů a minerálů. Správná hladina hydratace se obnovuje již po několika dnech užívání produkt Ultimate Moisture Hydrating Cream (lze použít i jako základ make-upu).

Komplexní péče o pokožku

Intenzivní hydratační obličejový krém Ultimate Moisture Hydrating Cream od Yasumi působí na několika úrovních současně a hodí se k jakémukoliv kožnímu typu, ať už je kůže suchá, mastná či se na ní objevují první známky stárnutí.

  1. Dodává optimální hydrataci a výživu.
  2. Chrání kůži proti ztrátě vody.
  3. Vyhlazuje a zjemňuje kůži.
  4. Může být použit i jako make-upový základ.

Aktivní ingredience pro tu nejlepší každodenní péči

Hydratační obličejový krém od Yasumi je založen na mořském kolagenu a chitosanu, což jsou složky, které hydratují buňky a zabraňují ztrátě přespřílišného množství vody. Kromě toho obnovují správnou hladinu vlhkosti. Ultimate Moisture Hydrating Cream zrychluje regeneraci epidermis. Vitamin E ve formě tocoferolu z přírodních rostlinných olejů je silný antioxidant, který kůži obnovuje a zabraňuje předčasnému stárnutí. Správnou hydrataci zajišťuje sodík PCA, přírodní hydratující složka, která se v kůži vyskytuje.

Yasumi Ultimate Moisture Hydrating Cream se skládá z mořské algae,, která je odpovědná za správnou mineralizaci kůže. Mořská algae je bohatá na minerály jako hořčík, vápník, jód a zinek a zajišťuje správné zpracování vyživujících látek epidermem. Obličejový krém Yasumi byl obohacen pšeničným olejem, který je zdrojem všech potřebných mastných kyselin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *