Nový make-upový základ Maybelline Affinitone

Základ Maybelline Affinitone má hydratační a vyživující vlastnosti. Obsahuje argonový olej a vitamin E. Má antiseptické, tónovací a vyhlazující účinky. Dále regeneruje kůži, chrání ji proti sluneční radiaci a také proti znečištění. Vitamin E zase brání projevům předčasného stárnutí, vyhlazuje vrásky a zesvětluje diskolorace. Proto se mu říká “vitamin věčného mládí“.

Vedle vyživujících vlastností obsahuje základ Maybelline Affinitone i další složky, díky kterým může vyrovnat tón kůže, kůži vyhlazovat, kamuflovat nedokonalosti a kůži udělat daleko zářivější (jelikož obsahuje pigmenty, které odrážejí světlo). Aplikace na obličej po sobě nezanechá rozmazaná místa a během dne produkt nijak nemění svůj odstín. Affinitone nevytváří efekt masky, velmi dobře se absorbuje a aplikace je také velmi jednoduchá. Doporučuje se hlavně lidem se suchou a normální kůží. Fungovat bude samozřejmě i u lidí s jinými typy kůže.

Affinitone od Maybelline se může distribuovat štětečkem, prstem či houbou. Aplikátory, které můžeme použít jsou z přírodních materiálů. Pokud sáhneme po syntetických materiálech, mohou se na našem obličeji objevit iritace. Nezapomínejte také, že aplikátory musejí být sterilní. Po absorpci základu dokončete make-up za pomoci korektoru nebo červeně. Pro perfektní zakončení make-upu použijte průhledný pudr.

Základ Affinitone od Maybelline se prodává po 30 ml tubičkách. Je k dispozici v osmi odstínech, které se perfektně hodí ke každému typu a odstínu kůže. V drogeriích nalezneme produkt v pigmentech béžové, hnědé a také růžové a zlaté: Light Sandbeige, Opal Rose, Creamy Beige, Vanilla Rose, Rose Beige, Natural Rose, Golden Beige a Sun Beige.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *