Nejlepší Pomády Na Obočí – Seznamte Se S Vítězem!

Která pomáda na obočí je ta nejlepší: Pokud vám vaše současná pomáda nezaručuje stylové obočí a její kvalita není zdaleka dokonalá, je čas na velkou změnu! Zkuste ty nejlepší a objevte naše doporučení na tu nejlepší pomádu na obočí. Tady je žebříček, díky kterému jsme vybrali tu nejlepší!

Nejlepší pomáda na obočí – jak jsme vybrali vítěze?

Pečlivě jsme všechno otestovali: velikost, cenu, konzistenci, výkon, výdrž, voděodolnost a jestli nabízí přírodní a rafinované odstíny, které se hodí pro teplé i studené tóny. Jaké dostává recenze? To, co budeme považovat za nejlepší pomádu na obočí, musí být spolehlivé v jakékoliv situaci A existuje taková pomáda, která splňuje všechny požadavky! Samy se na ni podívejte!

Jaké jsou výhody pomády na obočí?

Používání pomády na obočí pomáhá vytvořit jejich hustší a plnější vzhled. Podtrhuje vaše přírodní obočí, vytáhne z nich jejich přirozenou krásu. Pomády na obočí se taky používají na doplnění řídkých a jemných oblastí, díky čemuž vytvoříte plné a perfektně vytvarované obočí a povýšíte jejich pravý vzhled a své sebevědomí. Podtrhuje vaši přírodní barvu obočí a zaručuje bezvadný finiš.

Jak nanášet pomádu na obočí?

Abyste pomádu správně nanesly, budete potřebovat:

  • plochý, zkosený štětec na obočí
  • kartáček na obočí
  • nejkvalitnější pomádu na obočí, protože si zasloužíte prémiové produkty!

Tohoto návodu se držte při doplňování obočí pomádou:

  1. Pročešte obočí kartáčkem směrem nahoru, abyste je vytvarovaly.
  2. Otevřete pomádu. Naberte trochu pomády a dejte si ji na ruku, v nejlepším případě tolik, abyste s ní mohly udělat celý makeup obočí. Zavřete opatrně kalíšek, aby zůstala pomáda čerstvá a zabránilo se jejímu rychlému vyschnutí. Nyní naberte trošku pomády na kartáček a podtrhněte spodní linii svého obočí.
  3. Teď je čas na horní linii obočí, ale udělejte ji jemnější a lehce je rozmažte.
  4. Potom doplňte obočí pomádou: začněte od konců, které by měly být silně zvýrazněné.
  5. Čím blíž se dostanete k vnitřní hraně obočí, tím více snižujte krytí, abyste dosáhly přírodního výsledku.
  6. Pročešte obočí kartáčkem, abyste se zbavily přebytečné pomády. Hotovo!

Nejlepší pomády na obočí – beauty srovnání

1. Nejlepší pomáda – Nanobrow Eyebrow Pomade

nanobrow eyebrow pomnade

Nanobrow pomáda na obočí je nepochybně nejlepší dnes dostupnou pomádou na obočí. Už jste o ní slyšely? Tento populární produkt vám umožňuje vytvářet profesionální makeup a bezchybné obočí snadně. To všechno díky jemnému a dokonale uspořádanému složení. Nanobrow pomáda je také neuvěřitelně doporučovaná. Tento vysoce kvalitní produkt je jemný, tvárný a má super dlouhou výdrž, navíc je pořádně pigmentovaný. Je dostupný v několika odstínech, které vypadají krásně v jakémkoliv světle. Tři krásné odstíny byly vybrány tak, aby seděly všem barvám pleti a typům obočí! Víme, že si ho zamilujete a nebudete chtít hledat žádný jiný! Nanobrow pomáda na obočí také překvapí cenou – za ty peníze se vyplatí do ní investovat.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách: nanobrow.cz

2. Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Královská Dipbrow pomáda přímo od samotné královny obočí. Bylo jasné, že se umístí vysoko, jelikož to byla Anastasia Soare, zakladatelka značky Anastasia Beverly Hills, která poprvé uvedla pomádu na obočí na trh. Mnoho makeup artistů přiznává, že se jedná o nejlepší pomádu na obočí pro kohokoliv, kdo miluje ultimátní krytí a intenzivní makeup look obočí. Silně pigmentované a husté složení je dostupné v 11 odstínech, bohužel však přichází s vysokou cenou.

3. Kat Von D Beauty 24-Hour Super Brow Pomade

Pomáda od Kat Von D není typická, ale je velmi doporučovaná. Její textura připomíná gel a má dost pigmentované složení. Moho lidí říká, že se hodí tato pomáda na scénu: vypadá skvěle i při silném světle a je dostupná v několika neobvyklých odstínech (od zelené po červenou), což vám umožňuje vytvářet ještě sofistikovanější makeup obočí na scénu. Bohužel, její cena není vůbec nízká.

4. Tarte Frameworker Brow Pomade

Tarte je prestižní značka, jejíž make up produkty jsou oceňovány po celém světě a jejich pomáda je široce doporučována. Bohužel její cena je daleko od přívětivé. Nicméně, musíme uznat, že jejich rose gold obaly jsou opravdu krásné. Popularitu pomáda získala díky svému veganskému a krémovému složení. Skvěle se s ní pracuje, vytvoříte s ní dlouhotrvající vzhled obočí. Je to jedna z nejdoporučovanějších pomád na obočí, protože obsahuje vzácný babassu olej, který vyživuje chloupky obočí.

5. Benefit Cosmetics POWmade pomade

Osm zajímavých odstínů, příjemné složení a pěkný saténový finiš dělají z této pomády jednu z nejdoporučovanějších. Benefit POWmade přináší dlouhotrvající vyplněné obočí, rychle na něm usychá a nesetřese nebo nesteče ani při silném dešti. Cena je sice docela vysoká, což může být mínus, navíc protože víme, že je možné najít dobrou pomádu za lepší cenu.

6. WBco The Brow Pomade

Produkt od WBco nebývá tak často doporučován a hodnocen jako ostatní možnosti tady, ale je to bezpochyby decentní produkt, navíc pokud potřebujete něco extra na svou „velkou noc“ a chcete vytvořit super výrazný look obočí. Cena je zde o hodně přívětivější, výdrž je dobrá a máte na výběr z 5 různých odstínů. Bohužel nezaujme velikostí balení: jde jen o 3 gramy.

Jaký stylingový produkt na obočí je lepší – tužka, nebo pomáda?

Pomády i tužky patří mezi nejoblíbenější a nedoporučovanější makeup produkty na obočí. Sice jsou velmi rozdílné, ale podle hodně lidí jsou obě nepostradatelné pro dobrý makeup obočí. Tužky na obočí bývají výborné pro lidi s řídkým obočím nebo pro ty, kteří chcou prostě vylepšit tvar svého obočí. Je dobré je mít po ruce v kabelce pro drobné úpravy během dne. Pomáda na obočí pomáhá vytvořit jak jemný a přirozený finish, tak i výraznější looky obočí. Je versatilní a nabízí více možností pro doplnění svého obočí. V podstatě jsou oba produkty skvělé a vše závisí na vašich preferencích.

Jaký je rozdíl mezi pomádou a gelem na obočí?

Pomáda na obočí je navržená tak, aby vám pomohla vytvořit přirozené a definované obočí, stejně jako vytvořit jemné tahy připomínající chloupky obočí. Pomády na obočí mají krémovou texturu, většinou jsou v kalíšku a přináší větší krytí a definovanější makeup. Zakrývá perfektně řídká místa obočí. Je to skvělá volba pro kohokoliv s řídkým nebo tenkým obočím, kdo by mu chtěl přidat extra zvýraznění.

Nejlepší gely na obočí jsou navrženy tak, aby zafixovaly makeup, zvýraznily chloupky obočí a předešly otírání makeupu obočí vytvořenému z pomády. Může podpořit váš look obočí a zajistit hladký a jednotný finiš při nanášení produktu. Pomáda a čirý gel na obočí jsou často používány spolu pro větší kontrolu nad obočím. Gel funguje lépe na chloupcích obočí bez toho, aby zabarvily vaši pokožku, a přináší efekt laminovaného obočí.