Tato pomáda krásně zvýrazňuje obočí! Vyzkoušejte ikonickou Nanobrow Eyebrow Pomade!

Hledáte kvalitní make-up na obočí? Tato voděodolná a precizní pomáda s krémovou texturou poskytuje dokonalé líčení obočí, které vydrží bezchybné po celý den bez nutnosti úprav! Vyplňte své obočí barvou, dodejte jim požadovaný tvar a v případě potřeby napodobujte jednotlivé chloupky pro zamaskování řídkých míst.

Nanobrow Eyebrow Pomade- perfektní pomáda na obočí

Poznejte zcela unikátní pomádu na obočí. Žádný jiný produkt neposkytuje tak dokonalé krytí! Umožňuje vytvářet každý tah s maximální přesností. Vyzkoušejte pomádu na obočí Nanobrow Eyebrow Pomade! Tato tvarující a vyživující pomáda s krémovou texturou dodá vašemu obočí lesk a vyplní je vysoce pigmentovanou barvou. Jakékoli mezery budou zcela zamaskovány a vaše obočí bude vizuálně působit hustším dojmem. Rozlučte se s tenkým obočím a nepřirozeně vypadajícím make-upem! Tato pomáda na obočí zaručuje příjemnou a snadnou aplikaci a dlouhotrvající výsledky. Tři krásné odstíny poskytují krásný a přirozený konečný výsledek.

Nanobrow Eyebrow Pomade – ideální pro všechny typy obočí!

Zamilujete si ji bez ohledu na to, jaký typ obočí máte: tenké, téměř neviditelné nebo husté a nepoddajné… Kosmetika Nanobrow je tou správnou volbou pro každého. Získejte nádherné obočí, které sluší každému obličeji. Tato pomáda je všestranný produkt. Nepotřebujete nic jiného!

nejlepší produkty pro make-up obočí nanobrow

Odvážný vzhled nebo jemné líčení?

Pomáda Nanobrow má hustou texturu, která zaručuje plné krytí a výrazný vzhled. Je však třeba dbát na použití správného množství. Je ideální pro vytváření jemného každodenního líčení, obzvláště pokud je vaše obočí husté, ale s mezerami. Pokud vám nevyhovuje váš přirozený tvar obočí, můžete pomocí pomády vytvářet tenké tahy podobné chloupkům a opticky zvýraznit jeho hustotu.

Nanobrow Eyebrow Pomade – dokonalý ombré efekt pro vaše obočí

Věděli jste, že Nanobrow Eyebrow Pomade je skvělý produkt pro vytváření ombré efektu? Stačí jen vybrat správný odstín, použít méně produktu na vnitřní části obočí a více na konce obočí. Pokud se vám líbí profesionálně vypadající výsledky, kombinujte dva odstíny Nanobrow Eyebrow Pomády (světlejší a tmavší) a smíchejte je ve střední části obočí. Pomáda je dostupná v několika různých barevných variantách.

Nanobrow Eyebrow Pomade – pomáda na obočí

Dostupné v různých barvách: 

Oslnivá výdrž

Pokud je pro vás důležitý odolný make-up a chcete, aby byl bezchybný za jakýchkoli podmínek, v bazénu, během tréninku atd., pak je Nanobrow Pomáda na obočí to pravé pro vás, protože je zcela voděodolná! Vydrží po celý den, aniž by se rozmazávala nebo smývala.

Nanobrow Eyebrow Pomade – jednoduchá aplikace, snadné nalíčení

Líčení obočí nemusí být náročné ani zdlouhavé! Jedinečná pomáda s rafinovaným složením vám pomůže nalíčit se během pár minut! Jak na to? – naberte malé množství produktu na štěteček a obkreslete obočí, čímž vytvoříte dokonalý tvar. Poté vyplňte obočí vybranou barvou Použijte přesný štěteček, který je součástí sady – plochý, malý a šikmý.