Nanoil Retinol Face Serum – profesionální produkt pro každodenní péči o pleť

Pokud existuje produkt, ohledně kterého můžeme zaslouženě šílet, rozhodně je to Nanoil Retinol Face Serum. Omlazuje, hydratuje a rozjasňuje pleť, díky čemuž ji každodenně zkrášluje! Otestujte sérum od Nanoil a ciťte se konečně dobře ve své vlastní kůži.

Víte, jaký má vitamin A účinek na naši pleť? Víte, proč se vyplatí užívat retinol během každodenní péče o pleť? Objevte tajemství vitaminu A a zanechte péči o vaši pleť v rukou profesionálního obličejového séra Nanoil. Proč? Protože za to rozhodně stojí!

Nanoil Face Serum – informace, které se vyplatí znát

Inovativní obličejové sérum s retinolem od Nanoil je velice populární mezi ženami, které umějí ocenit kvalitní produkty. Pokud máte rádi efektivní kosmetiku se skvělým složením, rozhodně tento produkt od Nanoil vyzkoušejte. Pouze Nanoil Retinol Face Serum obsahuje takové množství vitaminu A v tak nízkém objemu samotného séra (50 ml). Tímto je garantována lehkost séra, které fungují lépe, než většina krémů proti stárnutí.

Sérum Nanoil Retinol Face Serum si můžete objednat na webových stránkách www.nanoil.cz.

Produkt je tak účinný hlavně díky svým ingrediencím a své konzistenci. Dále můžu vyzdvihnout jeho zvláštní balení. Sérum nemá žádnou barvu či nepříjemný odér, což je jistě velké plus v případě, že jste alergik. Díky své skleněné lahvičce a svému krásnému kapátku produkt vypadá opravdu luxusně.

S jakými ingrediencemi je retinol v séru od Nanoil kombinován?

Retinol, neboli vitamin A, je esenciální složkou tohoto obličejového séra od Nanoil (značka nabízí čtyři odlišná séra). I když obsahuje pouze několik málo ingrediencí, obsahuje jich dost k efektivní výživě a efektivnímu vstřebání produktu.

  1. Retinol (Retinyl Palmitát) je vitamin známý svými omlazujícím a peelingovým účinkem. Stimuluje buněčnou obnovu, zabraňuje stárnutí a snižuje viditelnost vrásek. Také rozjasňuje pigmentové skvrny.
  2. Boerhavia (Extrakt z kořene Boerhavia Diffusa) se získává z kořene rostliny z čeledi Nyctaginaceae. Zabraňuje podráždění pleti a funguje jako silný antioxidant zesilující účinek séra proti stárnutí.
  3. Propanediol (Propanediol) je přírodní rostlinný glykol, který perfektně hydratuje a pomáhá transportovat esenciální živiny do hlubokých vrstev pleti. Sérum díky této ingredience funguje lépe a působí jako přírodní konzervant.

Jaké účinky obličejové sérum Nanoil Retinol Face Serum vlastně zajišťuje?

Jedná se o profesionální kosmetiku, která umožňuje všem uživatelům dostat péči o pleť na zcela novou úroveň. Díky Nanoil Retinol Face Serum lze zpomalit progresi stárnutí a vyhnout se tak předčasné tvorbě vrásek a ztrátám pevnosti.

Výsledek užívání Nanoil Retinol Face Serum:

  • hedvábná pleť
  • méně viditelné vrásky
  • snížená hyperpigmentace
  • vyrovnaný tón pleti a její rozjasnění
  • eliminace pocitu napnuté pleti
  • pružnější pleť

Účinky Nanoil Retinol Face Serum potřebují čas, který ovlivňuje i to, v jakém stavu byla vaše pleť před prvním užitím produktu. Vhodná aplikace je také důležitá a sérum byste měli užívat pravidelně každý den. Pamatujte, že je po jeho aplikaci nutné užívat vhodný hydratační krém s vyšším UV faktorem.

Účinky na sebe nenechají dlouho čekat. Nanoil Retinol Face Serum vám pleť zkrášlí již po 3 týdnech. Produkt funguje okamžitě, ale pro dlouhodobé účinky je nutné podstoupit několikatýdenní kúru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *