Jemný základ – Air Mat od Bourjois

Všichni víme, že základ make-upu je naprostým must-have co se kosmetiky týče. Bez této položky nemůže fungovat žádný make-up. Samozřejmě ale musíte vědět, jaký odstín produktu si vybrat a jak produkt správně aplikovat. Naštěstí přišla firma Bourjois s novým základem, jehož užívání je naprosto bezproblémové. Proč? Protože produkt Air Mat je stejně lehký jako vzduch.

Základ Air Mat od Bourjois se hodí ke každému typu kůže. Jeho konzistence je velmi jemná, což velmi zjednodušuje proces distribuce kosmetiky na tvář. Produkt nezanechává šmouhy a nevytváří efekt masy. Produkt byl klinicky testován a neměl by tak způsobovat podráždění či akné. Produkt také brání proti vzniku černých teček. Základ Air Mat od Bourjois na vaší tváři vydrží až 24h, neztmavuje se a ani se nijak jinak nedeformuje. Mezi hlavní vlastnosti můžeme zahrnout schopnost na tváři vytvořit matný efekt: to jde produktu opravdu skvěle. Kromě toho kosmetika skrývá nedokonalost, vyrovnává tón pokožky a kůži celkově vyhlazuje. Fakt, že je produkt na kůži neviditelný umožňuje, aby mohla kůže správně dýchat a fungovat. Kromě toho obsahuje Air Mat od Bourjois SPF 10, zinek a silikon, což uklidňuje podráždění kůže, redukuje tvorbu přebytečného mazu a zabraňuje předčasnému stárnutí. V drogeriích produkt nalezneme v několika odstínech: Ivoire Rose, Vanille, Beige Clair, Beige, Beige Dore a Hale Clair.

Jak aplikovat základ Air Mat od Bourjois a jak si vybrat ten správný odstín? Ještě před tím, než se dostanete k make-upu musíte vědět, jaký odstín odráží přirozený odstín vaší pokožky. Zapomeňte na to, že si produkt vyberete tím, že si jej prohlédnete na obrazovce vašeho počítače. Věřte mi, když řeknu, že to nebude fungovat. Aplikujte si v drogerii kapku produktu na oblast čelisti a počkejte, až se produkt absorbuje. Pokud se barva ztratí, pak jste nalezli ideální odstín právě pro vás. Jak produkt ale aplikovat? Aplikujte si trochu produktu na ruku a zahřejte jej – bude plastičtější. Poté si kartáčkem směs naneste na tvář a ujistěte se, že se základ vstřebá. Aplikovat produkt můžete i houbou či speciální rukavicí. To, jak produkt skryje nedokonalosti, záleží pouze na tom, kolik aplikujete vrstev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *