Jak zachránit roztřepené konečky?

Stříhání roztřepených konečků není jediným způsobem, kterým se jich lze zbavit. Existují různé, jednoduší metody, které zlepší stav vašich vlasů. Co je ale ještě důležitější – všechny jsou velmi jednoduché a pravděpodobně povedou k úspěchu i po své první aplikaci.

Použijte hřeben s širokými štětinami

Hřeben s tlustými štětinami štětinami může vlasy poškodit a způsobit tvorbu roztřepených konečků. Na druhou stranu dokáže hřeben s širokými štětinami vlasy správně vyčesat a správně nanést kondicionér či jiné vlasové produkty. Použití takovýchto hřebenů zabraňuje oslabování, vypadávání a lámání vlasů.

Příliš horký vzduch konečkům ubližuje

Mluvíme o rovnání, fénování a kudrnatění. Horký vzduch je příčinou ztráty vody a keratinu. Pomoci vám mohou produkty, které se používají před či po horkovzdušné stylizaci. Použití zařízení, která pracují s horkým vzduchem, by se mělo omezit.

Dietní doplňky se budou rozhodně hodit

Hlavně biotin a kyselina listová. Biotin zajišťujě, že jsou vaše vlasy zářivé a zabraňuje přespřílišné tvorbě mazu a vypadávání vlasů. Také pomáhá zabránit tvorbě lupů. Kyselina listová posiluje vlasy, čímž je přirozeně chrání proti poškození.

Aplikace vlasových kondicionérů pomáhá při boji proti roztřepeným konečkům

Je důležité nechat kondicionér na vlasech působit. Proto pouze kondicionéry dokáží vlasy správně chránit před UV radiací a dalšími škodlivými faktory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *