Jak si aplikovat červeň Cheek Pop Clinique?

Kosmetika si k nám najde cestu v malé, průhledné krabičce. Naneštěstí výrobce k produktu nedodává zrcátko či aplikátor, takže aplikace make-upu mimo pohodlí domova bude dosti obtížným úkolem hlavně pro ty, kteří se svými make-upovými dobrodružstvími teprve začínají. Vraťme se ale zpět k samotnému produktu. Textura Cheek Pop Clinique připomíná jarní květinu. Připomíná přírodu a svěžest.

To, co je na Cheek Pop Clinique to nejdůležitější je ale diverzita barev.
Cheek Pop Clinique je k dispozici v odstínech růžové, béžové, fialové a červené. Každý odstín se hodí k jinému tipu kůže a k jiným barvám pleti. Cheek Pop Clinique má následující odstíny: Peach, Melon, Nude, Pink, Rosy, Heather, Plum, Fig, Berry, Pansy, Ginger, Cola.

Aplikace červení, včetně Cheek Pop Clinique, není nic jednoduchého. Nejdříve ze všeho musíte zjistit, zda se její barva a odstín hodí k vaší kůži a zbytku kosmetických produktů. Poté si musíte určit tvar hlavy podle lícních kostí. Existuje pět základních tvarů: podlouhlý, oválný, srdcovitý, kulatý a čtvercový. Obecně platí, že by se měla červeň aplikovat tak, aby opticky zúžila či naopak rozšířila obličej tak, aby se docílilo získání proporcí oválné tváře, kterou kosmetici berou jako optimální. Podle lícních kostí a výšky čela by se měla červeň aplikovat hned nad či pod lícní kosti. Velkou roli zde hraje délka a velikost aplikovaných „šmouh“ červeně. Nezapomínejte že čím méně červeně si aplikujete, tím mlaději bude vaše kůže vypadat.

Jak byste si tedy červeň měli aplikovat? Aplikaci provádějte širokým a jemným štětečkem, kterým aplikujte malé množství produktu na lícní kosti. Pomalu aplikujte červeň směrem k čelisti. Produkt se musí smíchat se základem. Pro zintenzivnění efektu aplikujte více vrstev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *