Jak se zbavit akné? Vyzkoušejte Effaclar Duo Cream od La Roche – Posay

Effaclar Duo cream od La Roche – Posay je doporučován lidem trpícím mastnou kůží s černými tečkami, ucpanými póry a ostatními nedokonalostmi. Jedná se o dermatokosmetiku, což znamená, že se vlastnosti a složení tohoto produktu liší od ostatních standardních kosmetických produktů. Farmaceutické produkty jsou pod přísným dermatologickým dohledem, obsahují více léčivých substancí a jsou daleko efektivnější. Produkty jsou také hypoalergické a neobsahují parabeny.

Effaclar Duo cream podporuje eliminaci nedokonalostí, mezi které se řadí například černé tečky a odbarvení. Produkt dále limituje tvorbu mazu regulací mazových žláz, což redukuje lesk vaší pokožky. Kosmetika od La Roche – Posay se skvěle hodí v případě potřeby léčby akné. Podporuje také léčiva, která předepisují dermatologové. Effaclar Duo cream se může hodit i po chemické exfoliaci.

Jak si krém aplikovat? Proto, aby se vyživující ingredience absorbovaly a dostaly se tak do hlubších vrstev kůže bude potřeba začít proceduru celkovým odlíčením oblasti, na kterou budeme produkt nanášet. Exfoliace a obličejové masky nám mohou také pomoci. Krém Effaclar Duo by se měl aplikovat ráno a večer na pokožku vašeho obličeje. Díky jeho jemné konzistenci může nahradit make-upový základ.

Díky množství vyživujících ingrediencí se Effaclar Duo od La Roche – Posey dokáže o vaši kůži prvotřídně postarat. V tomto produktu nalezneme glycerin, silikon a zinek. Pro eliminaci odbarvení slouží ceramidy a pro exfoliaci a odstranění znečištění slouží salicylová a mléčná kyselina.

Effaclar Duo od La Roche – Posay je dostupný v bílé, 40 ml tubě. V této produktové řadě nalezneme i tonik pro uzavření pórů, čistící gel, krém proti zánětům a vyživující krém pro mastnou kůži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *