Jak aplikovat červeň Zoeva Spectrum Blush Palette?

Červeň je nezbytně nutnou kosmetikou, která se bezpodmínečně musí nacházet v kosmetické taštičce každé ženy. Proč? Protože doplňuje každý make-up, může měnit vzhled a dodat naší tváři svěžest a krásu. Má produkt Zoeva Spectrum Blush Palette všechny tyto vlastnosti?

Značka Zoeva je známá svými skvělými make-upovými štětečky. Kromě toho ale vytváří i vcelku kvalitní oční stíny a červeně. Paleta bude skvělá pro všechny milovníky přírodního vzhledu. Zoeva si pro nás přichystala palety ve třech odstínech: Coral Spectrum Blush Palette, Nude Spectrum Blush Palette a Pink Spectrum Blush Palette. Odstíny produktu byly vybrány tak, aby skvěle padly ženám různých tónů pokožky z různých koutů světa. V každé paletě nalezneme čtyři odstíny, které se mohou aplikovat individuálně či smíchané. Naneštěstí chybí zrcátko a aplikátor.

Kosmetika od Zoeva má jemnou texturu, nevytváří oblak prachu a tvářím dodává jemný růžový efekt. Jak aplikovat červeň? S širokým a na plocho zastřiženým štětečkem aplikujeme malé množství kosmetiky na lícní kosti a pořádně promícháme. Někteří stylisté tvrdí, že bychom se při aplikaci měli usmívat, jelikož se poté zviditelní naše lícní kosti. Ostatní si myslí, že aplikace by se měla upravit tvaru hlavy. Všichni ale souhlasí s tím, že produktem můžete nahradit oční stíny. Dá se tak vytvořit velmi efektivní „romantický“ make-up.

Červeň Zoeva má matný a saténový finish. Produkt je bezpečný pro citlivou i suchou kůži. Produkt neobsahuje parabeny, minerální oleje ani vůně. Ve složení můžeme najít vitamin E – který je odpovědná za omlazení vaší kůže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *