Čtyři vychytávky co se týče péče o vlasy, které zkrátka musíte mít

Opravdoví milovníci péče o vlasy moc dobře ví, jak široká je nabídka tohoto trhu. Produkty se specializují na všechny typy vlasů, na každý problém a jsou k dispozici snad v každé barvě či v každé vůni. Existuje něco, co nás může překvapit? Ano. Na trhu se stále pohybuje množství zajímavých a zároveň i šikovných udělátek, které nám pomohou při péči o vlasy pomoci.

#1 Sponka na stříhání vlasů

Dívky, které se rozhodly pro sestřih s ofinou tento produkt velmi dobře znají. Po návštěvě kadeřníka vám vaše ofina stále padá do očí, blokuje vám váš výhled a on vám nechce vlasy dále zastřihnout. A teď si musíte najít jiného kadeřníka, který nebude požadovat majlant za to, že vám vaši ofinu dvěma střihy zkrátí. Co kdybyste si to zkrátka zastřihli sami? Nemožné? Dopadne to špatně? Ale vůbec ne. Tedy alespoň v případě, že použijete speciální sponku. CreaClips či Bango jsou speciální vlasové sponky, které vám dávají možnost zachytit si ofinu tak, abyste ji i jednoduše zastřihli.

#2 „Bob maker“

Chcete jít s módou a vytvořit si na hlavě tkz. „bob“? Trápí vás, že máte moc dlouhé vlasy, které si ale nechcete nechat zastřihnout? V tom případě vám může pomoci sponka Bob Maker, která se stala v posledních měsících absolutním. Sponka zachytí příliš dlouhé vlasy, aniž by jakkoliv porušila vaši estetiku.

#3 Síťka na plážové vlny

Chcete si vytvořit váš vlastní plážový vzhled, ale nemáte čas či vůli na to, abyste testovali nejrůznější produkty a způsoby jeho tvoření? V tom případě vám pomůže síťka Kevin Murphy. Hedvábně jemná a velmi tenká textura vám dá možnost dosáhnout vašeho snu. Stačí si nasadit síťku na hlavu před spánkem. Ráno se probudíte s hlavou plnou.

#4 Noční gumička pro efekt přirozených vln

Sníte o hollywoodských vlnách, ale nemáte čas či chuť k tomu, abyste vaše vlasy mučili vysokými teplotami? Existují speciální zařízení, která vaše vlasy dokážou kudrnatit zatímco vy sami spíte. Nemožné? Aurora Band je velmi jemná vlasová gumička, která vám může pomoci. Stačí si zkrátka před spánkem nasadit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *