Co barva vašich vlasů vypovídá o vašem charakteru?

Existuje důvod, proč lidé tvrdí, že je první dojem při setkání s novými lidmi velmi důležitý. Náš vzhled o nás mnohé vypovídá. I když existuje celá řada stereotypů ohledně hodnocení člověka podle jeho vlasů, můžeme říci, že z části můžeme člověka podle vlasů opravdu popsat. Mluvíme o přírodních barvách! Co o vás tedy vypovídají?

Přírodní barva vlasů: zrzavá
Temperament: sangvinik

Zrzky jsou povětšinou sangvinici. Jsou rázné a často pociťují intenzivní emoce. Jsou také velmi veselé a plné empatie. Vždy se usmívají a s každým vychází. Problémem zrzek je ten, že nejsou příliš organizované.

Přírodní barva vlasů: kaštanová, hnědá
Temperament: melancholik

Brunety jsou perfekcionistky. Většinou je má jejich okolí rádo. Často si to ale neuvědomí a snaží se své prostředí donutit je přijmout. Hnědovlásky jsou emocionálně založené, tvrdě pracující a velmi snaživé, to se často projevuje v pocitu, že vše dokážou nejlépe. Objevují se i tendence k depresi.

Přírodní barva vlasů: černá
Temperament: cholerik

Černovlásky jsou známé svojí hodnotou, energií a impulzivností. Většinou jsou to rozené vůdkyně a úspěšné ženy. Černé vlasy jsou známkou cholerického temperamentu. Rády dávají lidem povely, hlavně těm, se kterými se jednoduše manipuluje.

Přírodní barva vlasů: blond
Temperament: flegmatik

Blodnýnky jsou většinou veselé. Lidem připadá, že téměř samy o sobě dokáží nudnou party změnit v něco výjimečného. Ve skutečnosti ale postrádají schopnost vytvářet si konexe s ostatními lidmi. Blond ženy jsou pozorovatelky, které preferují namísto rizika pozorovat z dálky. Nikam nespěchají a dávají si na čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *