BEST-SELLER! Vlasová maska Nanoil s keratinem, aneb ten nejlepší způsob, jak si zajistit krásné vlasy

Keratin je základním stavebním kamenem vlasu a tím nejdražším proteinem na světě. Ženy jsou za něj po celém světě schopny zaplatit nemalé peníze. A proč? No, je to tím, že keratin dokáže obnovit, vyhladit a vyrovnat vlasy, kterým také zajistí krásný lesk. Tento blahodárný protein tvoří 65-90% objemu vlasu a funguje jakožto jeho podpůrná složka, která udržuje tvar. Čím méně keratinu vlasy mají, tím horší je jejich stav. Přesně proto se z vlasové masky Nanoil Keratin Hair Mask stal přes noc best-seller. Jedná se o vlasovou masku s keratinem, díky které si efektivně a hlavně bez námahy zajistíte všechny výhody, které v sobě skrývá intenzivní obnovující kúra s keratinem.

Nanoil – jakou má keratin roli ve vlasových maskách?

Keratin je vláknitý protein, který funguje jako jeden ze stavebních bloků lidského vlasu. Můžeme jej nalézt hlavně v kortexu a kutikule vlasu. Tento nedocenitelný protein je bohatý na aminokyseliny obsahující síru (cystein) a nesirnaté aminokyseliny (glycin, alanin). Nedostatek keratinu můžete zpozorovat vcelku jednoduše – stačí se na vlasy podívat. Budou slabé, nevzhledné, bez lesku a bez života.

Tento esenciální protein má skvělý účinek na strukturu vlasů a tím pádem také na jejich vzhled. Zahušťuje, posiluje a zkrášluje vlasy, kterým také dodává lesk. Keratin pomáhá posilovat vlasy, které byly poškozeny:

 • barvením či bělením
 • nevhodnými produkty pro péči o vlasy
 • fénováním či teplým vzduchem z jiného zdroje
 • slunečním zářením

Poznámka!
Poškození vlasové struktury je nejčastěji způsobeno ztrátou molekul keratinu. Vlasové produkty jsou bohaté na hydrolyzovaný keratin, což je ta nejlepší forma keratinu, která se snadno dostává do hlubokých vrstev vlasu.

Co vlastně maska Nanoil Keratin Hair Mask dokáže?

Vlasová maska s keratinem od Nanoil dokáže perfektně obnovit a zkrášlit vlasy. Při užívání jednou týdně dokáže maska zabránit poškození vlasů tím, že je chrání před škodlivými faktory. Jaké účinky vám tedy maska zajistí?

 • Keratin zajistí posílení a obnovu vlasů.
 • Dodává vlasům odolnost a pružnost.
 • Vyhlazuje vlasové kutikuly (dodává lesk, zkrášluje).
 • Odolnost vůči poškození.
 • Snazší styling a česání.
 • Dodání objemu vlasů
 • Zkrocení neposedných vlasů.

Nanoil Keratin Hair Mask – účinky

Účinky budou viditelné téměř okamžitě. Maska od Nanoil vlasy zkrášluje hlavně proto, protože keratin dodává vlasům lesk. Stav vlasů se postupně zlepšuje hlavně díky tomu, že produkt účinkuje zevnitř. Proč své vlasy nevystavíte domácí keratinové terapii, která šetrně zkrášluje vaše vlasy týden po týdnu? Postupně obnovte své vlasy za pomoci keratinové vlasové masky Nanoil Keratin Hair Mask. Navštivte www.nanoil.cz a užijte si výhod vaší personalizované péče o vlasy a pokožku. K dispozici vám budou ty nejlepší vlasové masky, organické oleje a produkty pro péči o obličej, které vám dodají krásu a výživu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *