Získejte objemný účes snů za pomoci Nanoil Hair Volume Enhancer

Jsou vaše vlasy po většinu dní ploché a bez života? Nemusíte se strachovat! Sáhněte po stylingovém primeru a užijte si krásný účes po celý den. Vyzkoušejte Nanoil Hair Volume Enhancer a zajistěte svým vlasům neuvěřitelný a dlouhotrvající objem!

Každodenní vlasová péče či styling nevyžadují příliš mnoho času. Stačí užívat vhodné komplexně účinkující produkty, které vám zajistí požadovaný účinek společně s výživou a péčí. Kosmetický trh nabízí produkty, které plní řadu úkolů. Nové stylingové spreje od Nanoil jsou mezi nimi. Byly vyvinuty tak, aby se dokázaly poprat s řadou úkolů.

Jak dodat vlasům objem?

Jemné a řídké vlasy rychlé ztrácí objem. Stejně je tomu tak i v případě, že máte jinak husté vlasy, které se ale snadno mastí a zatěžují. To je dáno také náchylností pokožky hlavy tvořit přílišné množství mazu. Produkty, které nezatěžují vlasy jsou tak při péči o ně v tomto případě naprosto zásadní. Sáhněte po následujících produktech, které dokáží vašim vlasům zajistit objem:

  • suchý šampon – pokud nemáte čas na to své vlasy kompletně umýt, např. během rána, kdy spěcháte do práce, je tento produkt naprostým zázrakem, který dokáže vašim vlasům v rychlosti dodat svěžest a lifting od kořínků
  • lehký vlasový kondicionér – sprejové kondicionéry jsou skvělou volbou, jelikož nezatěžují vlasy (před nákupem se vždy podívejte na výčet ingrediencí!)
  • šetrný šampon – např. micelární šampon, který čistí vlasy od nečistot, prachu a toxinů
  • stylingový sprej – ideální produkt pro lifting vlasů a dodání objemu

nanoil sprej pro objemnější vlasy

Dodejte svému účesu objem jako z pohádky díky Nanoil Hair Volume Enhancer

Vlasy bez objemu potřebují pomoc ve formě kvalitních stylingových primerů. Tyto produkty musejí mít lehkou konzistenci, která nezatíží vlasy již náchylné na maštění a následnou ztrátu objemu. A přesně to zvládá Nanoil Hair Volume Enhancer na jedničku. Jedná se o jedinečný komplexně působící produkt, který pečuje o jemnou vlasovou strukturu. Aplikujte jej na vlasy a následně proveďte styling tak, jak jste zvyklí. Tento lehký sprej vám garantuje fantastický účes a objem, který na vlasech vydrží po celý den. Receptura neobsahuje žádné těžké oleje, vysušující alkoholy či škodlivé parabeny. Vššechny ingredience byly vybrány tak, aby plně pečovaly o vlasy.

Nanoil Hair Volume Enhancer – vyživující ingredience

Co Nanoil Hair Volume Enhancer odlišuje od ostatních je perfektní výběr ingrediencí pro péči o vlasy.

  • Keratin je základním stavebním kamenem vlasů, který je posiluje, omlazuje a zahušťuje.
  • Pantenol zabraňuje vysušování vlasů, hloubkově je hydratuje a dodává jim lesk a pružnost.
  • Pšeničné proteiny jsou esenciální ingrediencí, díky které budou vlasy hustší a silnější.

Jak užívat sprej pro zajištění objemu?

Nanoil Hair Volume Enhancer se díky svému aplikátoru ve spreji velice snadno aplikuje. Můžete jej snadno aplikovat na vlasy během několika sekund! Naneste jej ihned po mytí či na vlasy navhlčené vodou či bylinným destilátem. Následně sáhněte po vaší oblíbené stlyingové pomůcce. Nanoil Hair Volume Enhancer zajišťuje vlasům okamžitý lifting a hedvábnou hebkost. Vlasy budou plné a krásné po celý den. Můžete se tak rozloučit s nevzhlednými účesy bez objemu!

Produkt si můžete objednat na oficiálních webových stránkách www.nanoil.cz. Můžete se zde dočíst i spoustu nových informací o spreji a dalších zkrášlujících produktech od Nanoil. Vyzkoušíte jej i vy?