Skvělé, dlouhé řasy bez chození do salonu. Podívejte se na ty nejlepší řasenky pro dokonalé řasy

Řasy nejkrásněji orámují vaše oči. Některé ženy si neprodlužují řasy, což teoreticky může zhoršit stav přirozených řas, a proto vám dobrá řasenka pomůže dosáhnout požadovaných výsledků. Dokonalá řasenka existuje!

Proč je řasenka vždy dobrou volbou?

Řasenky patří mezi nejoblíbenější kosmetické výrobky; jsou dostupné všude, online i offline. Obecně platí, že ženy, které si nechtějí prodlužovat řasy, volí řasenku proto, aby získaly delší řasy a okouzlující definici.

Je zřejmé, že řasenky se liší podle značky, která je vyrábí, z jakých složek se skládají a jaký mají kartáček. Tyto faktory určují, zda se řasenka snadno nanáší a zda dodá ty požadované výsledky.

Řasenka je dobrou volbou pro každého, protože řasy příliš nezatěžuje ani řasy zbytečně nevypadávají. Její aplikace navíc není vůbec težká a zabere velmi málo času. Není divu, že ženy stále hledají svou ideální řasenku.

4 řasenky, které dodají ty požadované výsledky

V dnešní době je výběr řasenek neomezený. Přestože mnoho produktů má vytvářet požadované efekty a zároveň i upravovat řasy, spousta z nich nás zklamala již po prvním použití.

Následující žebříček obsahuje řasenky, které splňují sliby výrobce.

#1 Nanolash Mascara

nanolash mascara

Řasenka Nanolash se dodává ve dvou verzích:

Obě jsou dodávány s dobře tvarovanými kartáčky se silikonovými štětinkami, které nám umožňují nabarvit i krátké řasy (tyto drobné řasy jsou obvykle výzvou při aplikaci řasenky).

Nanolash Mascara je prémiový produkt a ženy, které ji používají, ji označují jako super dlouhotrvající. Má složení díky kterému se netvoří hrudky a neloupe se. Řasenka je také odolná vůči drsným klimatickým podmínkám a nikdy se nerozmazává.

#2 Lashcode Mascara

lashcode mascara

Lashcode Mascara je produkt prodlužující a zahušťující řasy. Vytváří požadované výsledky již po jediné vrstvě a navíc se jedná o skutečně dlouhotrvající řasenku, která se nikdy nerozmazává ani neloupe. Nemusíte si dělat starosti s tím, že v deštivém dni budete mít rozmazané oči.

Co se týče kartáčku řasenky, má optimální tvar a je vyroben z kvalitních silikonových štětinek. Přesně odděluje řasy a zabraňuje tomu, aby se tvořily žmolky. Většina žen, které již testovaly řasenku Lashcode, o ní mají vysoké mínění.

#3 Lancome Mascara Hypnose Doll Eyes

Lancome Mascara Hypnose Doll Eyes je prodlužující a zhušťující řasenka. Recenze dokazují, že k dosažení uspokojivé délky a objemu potřebujete alespoň dvě vrstvy produktu. Rychle schne, takže aplikace je velmi rychlá.

Kartáček řasenky Lancome Mascara Hypnose Doll Eyes má super tvar, úzkou špičku a hustě rozmístěné štětinky. To umožňuje přesně oddělit řasy a zabránit jejich slepení. Na druhou stranu bychom si ale přáli, aby výrobek déle vydržel; má tendenci se na konci dne drolit.

#4 Maybelline Great Lash Mascara

Řasenka Maybelline Great Lash Mascara je k dostání ve většině kosmetických obchodů. Prodlužující řasenka má zajistit efekt umělých řas, nicméně online recenze říkají, že takového vzhledu možná nedosáhnete. Také se nám nelíbí, že řasenka dlouho nevydrží. Řasenka Maybelline Great Lash má tendenci se po několika hodinách od aplikace začít loupat.

Produkt je dodáván s krátkým kartáčkem, což může způsobit problémy s aplikací řasenky na řasy v koutku oka. Ještě k tomu štětinek je málo, což může zanechat řasy slepené.

Přehled

Představili jsme čtyři řasenky, které se v porovnání s jinými produkty osvědčily nejlépe. Nanolash Mascara je nesporným šampionem a vypadá prostě bezchybně.

Jiné řasenky mají menší nedostatky, ale fungují dobře a určitě vám umožní dosáhnout rovnoměrného pokrytí a pěkných výsledků. Doporučujeme vám vybrat si řasenku, která splní vaše potřeby a očekávání.