10 nejlepších sér pro zarudlou pokožku s metličkovými žilkami. Jaké si vyberete?

Máte kuperózní pokožku náchylnou na podráždění a zarudnutí? Jste vybíraví ohledně produktů, které užíváte ve své zkrášlující rutině? Máme pro vás TOP 10 nejlepších sér, které zklidní vaši podrážděnou pokožku a zajistí vám krásnou a zářivou pleť. Jistě mezi nimi najdete i svého nového favorita!

Způsob, kterým pečujeme o svůj obličej – hlavně produkty, které užíváme v rámci našich každodenních zkrášlujících rituálů – určují vzhled naší pokožky. Výběr vhodného produktu je v tomto případě klíčem k úspěchu. Pokud tedy hledáte efektivní řešení vašich problémů se zarudnutím a metličkovými žilkami, pokračujte ve čtení. Máme pro vás žebříček 10 nejlepších obličejových sér pro kuperózní pokožku. Jedná se o ty nejlepší a nejprodávanější produkty pro citlivou pokožku. Výčet zahrnuje jak levnější, tak dražší kosmetické produkty, takže si na své přijdou jak osoby, které chtějí zainvestovat, tak osoby, které by nerady nákupem kosmetiky udělali díru do svého rozpočtu. Pojďme na to! Níže vám představíme efektivní produkty s lehkou a na živiny bohatou recepturou, které vám pomohou pečovat o citlivou a snadno podrážděnou pokožku.

10 NEJLEPŠÍCH SÉR PROTI ZARUDNUTÍ A METLIČKOVÝM ŽILKÁM

1. NANOIL Anti-Redness Face Serum

NANOIL Anti-Redness Face Serum

Jedná se o hloubkově vyživující, zklidňující a proti zarudnutí působící sérum. Obsahuje extrakt z kaštanu odpovědný za posílení a zpevnění cév. Kromě toho jim také zajišťuje pružnost. Sérum nabízí také extrakt z lípy, který dokáže eliminovat podráždění již po první aplikaci. Další ingredience zahrnují rostlinné antioxidanty a ingredience pro výživu a posílení pokožky. Sérum NANOIL Anti-Redness Face Serum tak zabijí dvě mouchy jednou ranou, jelikož pokožku činní krásnější a pevnější. Experti na dermokosmetiku berou sérum Nanoil jako produkt s perfektní rovnováhou mezi efektivitou a šetrností. Díky tomu se jedná o to nejlepší sérum pro kuperózní a citlivou pokožku.

více informací: www.nanoil.cz

2. LA ROCHE-POSAY Rosaliac AR Intense

Intenzivně působící sérum cílící na eliminaci zarudnutí pokožky. Kromě tohoto cíle ale dokáže sérum také posílit cévní stěny vlivem obsahu rostlinných extraktů. Termální voda v receptuře LA ROCHE-POSAY Rosaliac AR Intense zajišťuje zklidnění podráždění. Sérum má velice lehkou gelovou recepturu, která zklidňuje pokožku během několika sekund. Účinek, kterým je vyrovnaný tón pokožky bez zarudnutí, se dostaví do několika týdnů. LA ROCHE-POSAY Rosaliac AR Intense je zaslouženě jedním z nejpopulárnějších sér pro citlivou a kuperózní pokožku.

3. EXUVIANCE AntiRedness Calming Serum

Zklidňující sérum určené pro kuperózní pokožku, kterou trápí zarudnutí, podráždění a růžovka. Dle výrobce byl produkt vyvinut pro řešení problémů, které trápí osoby s pokožkou náchylnou na podráždění a zarudnutí. Sérum obsahuje extrakt z kaštanu pro posílení cév a také peptidy a kyseliny odpovědné za zabránění vypařování hydratace. Sérum Exuviance AntiRedness pomáhá zklidnit pokožku a zabránit dilataci cév (metličkové žilky).

4. LA MER MED+ Anti Red Couperose Concentrate

I když se tato francouzská značka proslavila hlavně drahými obličejovými krémy, neměli bychom sérum Anti Red Couperose Concentrate přehlížet, jelikož si rozhodně zaslouží naši pozornost. Produkt obsahuje extrakt z mořské řasy, mořskou sůl a mořský sediment. Díky obsahu těchto složek dokáže snadno eliminovat zarudnutí a zabránit dilataci kapilár a cév. Skvělou zprávou je, že toto obličejové sérum se doporučuje nejen kuperózní pokožky, ale také pokožce reaktivní a náchylné k zarudnutí a růžovce. Produkt neobsahuje parabeny, ftaláty, barviva a aromatické látky, což je velké plus.

5. DERMACED Redness Redux Advanced Serum

Jedním z největších plus inovativní receptury séra Dermaced anti-redness serum je jeho schopnost stimulovat přírodní obnovující procesy pokožky. Jinými slovy, sérum urychluje obnovu pokožky a zklidňuje její podráždění. Za tyto účiny může vděčit komplexu EGF (Epidermal Growth Factor) a živinám z aloe a mořské řasy. Jedná se o lehké obličejové sérum bez dráždivých faktorů, doporučované pro péči o citlivou pokožku a pokožku se sklonem k akné. Dermaced Redness Redux se aplikuje dvakrát denně, ale v případě potřeby (např. při extrémním podráždění), lze produkt užívat i třikrát denně.

6. REN Evercalm Anti-redness Serum

Jedná se o další sérum proti zarudnutí. Kromě péče o podráždění, zarudnutí a nedokonalosti dokáže sérum pokožku chránit i před prvními známkami stárnutí. REN Evercalm je lehké, krémové sérum, které zklidňuje pokožku a připravuje ji na další péči. Co se užitých složek týče, obsahuje REN Evercalm Anti-redness Serum extrakt z mořské řasy, vitamin E, mléčné proteiny, extrakt z arniky a extrakt z rozmarýnu. Kromě toho obsahuje také rostlinné oleje, přesněji slunečnicový, sójový a brusinkový olej. I když je výčet ingrediencí vcelku dlouhý, je viditelně dobře promyšlený.

7. MURAD Sensitive Skin Soothing Serum

Další lehké obličejové sérum pro péči o citlivou, na podráždění náchylnou a zarudlou pokožku. MURAD Sensitive Skin Soothing Serum lze aplikovat na kuperózní pokožku, jelikož zajišťuje pokožce zklidnění a eliminaci metličkových žilek. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která zajišťuje pokožce hydrataci a činí ji pevnější a krásnější. Dalšími přírodními ingrediencemi jsou extrakt z arniky a extrakt z heřmánku. Ty jsou odpovědné za zklidnění pokožky a zajištění pružnosti cévám. Murad Sensitive Serum zajišťuje ty nejlepší výsledky při aplikaci jednou denně před aplikací obličejového krému.

8. ORGANIC SERIES Anti-Redness Serum

Anti-Redness Serum od Organic Series je veganskou kosmetikou ze zcela přírodních složek. Ingrediencím séra dominují extrakty s protizánětlivými, zklidňujícími a obnovujícími účinky. Jedná se hlavně o extrakty z vilínu, růže, rozmarýnu, levandule, vinné révy a ginkgo biloba. Kromě toho efekt séra posiluje hyaluronová kyselina, která zajišťuje pokožce hydrataci a vyhlazení. Kromě toho Organic Series Anti-Redness Serum eliminuje zarudnutí, zbavuje pokožku podráždění a obnovuje přírodní ochranu pokožky.

9. APIS Couperose-Stop Serum

Tento produkt od značky APIS je určen pro péči o problematickou pokožku. Cílí především na rozšířené a popraskané kapiláry. Receptura obsahuje extrakty z mořské řasy a ginkgo, které jsou odpovědné za posílení slabých kapilárních stěn a cév. Další složky zahrnují ceramidy, hedvábné proteiny a rozjasňující vitamin C. Dvě největší plus APIS Couperose-Stop Serum jsou konkurenceschopná cena a objem. Krémovou recepturu bychom ale nebrali jako výhodu oproti konkurenci, spíše naopak.

10. ORGANIC LIFE Redness Solution Serum

Pokud jste obeznámeni s problémem popraskaných kapilár a neustálého podráždění pokožky, pak vás jistě bude zajímat sérum Redness Solution od Organic Life. Je tvořeno až 14 rostlinnými extrakty z kaštanu, arniky, ginkgo, vilínu a zeleného čaje. Obsahuje také pantenol, allantoin a vitaminy C a B3. Toto obličejové sérum je doporučováno hlavně lidem s reaktivní pokožkou, kterou trápí časté zarudnutí a podráždění. Skvěle se vypořádá také s vysušováním pokožky a zanechává pokožku uvolněnou a zklidněnou.